Rokiškio krašto muziejuje Pasaulinės turizmo dienos proga vykusioje ekskursijoje ir edukacijoje dalyvavo kelios dešimtys rokiškėnų. G. Stočkienės nuotr.

Šventinės dienos pavakarę Rokiškio krašto muziejus kvietė leistis į teminę ekskursiją „Roma ir Florencija Rokiškio dvare“ su gide, ekskursijų vadove Santa Kančyte bei stebėti edukacinę programą „Sūrio kelias“. Pasiklausyti pasakojimų atvyko kelios dešimtys rokiškėnų.

Minėjo be vadovo

Rokiškio turizmo informacijos centro (TIC) kolektyvas, minėdamas profesinę šventę, linkėjo, kad kelionės būtų kupinos nuotykių, geros nuotaikos ir neužmirštamų akimirkų. Visgi patiems teko atšvęsti be direktoriaus.

Paskutinioji įstaigos vadovė  – Lina Valotkienė – apie atsistatydinimą iš pareigų pranešė dar praėjusių metų spalio mėnesį, o naujasis direktorius taip ir nerastas, taip pat ir konkursas šioms pareigoms užimti nebeskelbiamas. Kol kas pavaduojančios vadovės pareigas eina projektų vadybininkė Loreta Araminienė. Kaip sakė Rokiškio rajono savivaldybės Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Irena Matelienė, Rokiškio rajono savivaldybės tarybai pritarus turizmo centro reorganizacijai, į pareigas bus ieškoma jau Rokiškio krašto muziejaus Turizmo informacijos centro filialo vadovo.

Išsamiau skaitykite šeštadienio „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: