Gimtasis Rokiškis Aktualijos Parkas virto šabakštynu

Parkas virto šabakštynu

Palūšnių kaime (Rokiškio kaim. sen.) – visuomenei nemokamai prieinamas parkas, kuriame sudarytos galimybės susipažinti su gamtos vertybėmis joms nepakenkiant – taip skelbia projekto iškaba prie parko automobilių stovėjimo aikštelės. Realybė – kitokia.

2416
2
A. Stanio nuotr.

Projektas įgyvendintas, parkas įrengtas, tačiau neprižiūrimas ir nepritaikytas pasivaikščiojimams: jau prie įėjimo pilna šiukšlių, jo mėtosi ant žemės, nes į šiukšliadėžę tiesiog nebetelpa, ant takelio – nusvirusios iki metro ilgio žolės, o norintiems prisėsti – taip pat „ne pyragai“, mat aplink suoliukus užaugusios aukštos žolės. Taigi kyla klausimas, kaip susipažinti su gamtos vertybėmis Palūšnių kaime įrengtame parke, kai į jį baisu net koją įkelti.

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
VioletaMačiusi Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Violeta
Violeta

Kazkas idejo darba, pinigus, laika ir tapo blogas… o kad zmones parazitai negalintis po saves siuksliu surinkti i maisa ir issivezti su savim- saunuoliai… manau ne ta kaltinat, kaltinti reikia lankytojus kurie viska apdirbo nes priprate kad po ju viska kiti sutvarko… tai yra ju issilavinimas kuri dar budami vaikai igavo is seimos… gaila …..

Mačiusi
Mačiusi

Nesu mačiusi jokio kito panašaus objekto, kuris būtų taip beprasmiškai įsisavinęs ES lėšas… Į mišką ten niekada nebuvo panašu, o šitiek geros medienos ir kažkieno darbą „palaidojo“ nuošaliam šabakštyne….