blank
A. Stanio nuotr.

Nors svečias šiek tiek vėlavo, tačiau laukimas neprailgo, besišnekučiuojančioje minioje buvo galima girdėti minint mėgstamiausių kvepalų pavadinimus, diskutuota, ar galima kvepalus dovanoti.

Vos atvykęs svečias nieko nelaukė, susirinkusieji išgirdo pasakojimą apie moderniąją parfumeriją, kur yra gaminami kvepalai, kas buvo pirmojo kvepalų meka, kas yra nišiniai kvepalai ir kaip jie atsirado, įvairias mados tendencijas parfumerijoje, apie tai, kas yra nepriklausoma, konceptuali, atrankioji parfumerija ir koks gi yra šis naujasis kvepalų pasaulis.

Buvo paneigtas ne vienas mitas: kvepalų žmogui dovanoti tikrai negalima, nebent žinote, kokius jis mėgsta, mitas ir tai, kad konkretūs kvepalai yra skirti tik moterims ar vyrams, reikėtų rinktis tokį kvapą, kuris jums patinka, kaip ir kur reikėtų kvėpintis, kad kvapas ilgiau išliktų, bei dar keletas mitų. Apsilankiusius svaigino ir įvairūs A. Mickevičiaus gaminti kvepalai, kurių norintieji galėjo įsigyti vietoje, o prie jų nusidriekė didžiulė eilė, taip pat vietoje buvo galima įsigyti vakaro žvaigždės parašytą knygą, kurią autorius maloniai pasirašinėjo.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: