Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Iki balandžio 30 d. pratęsiamas priemonės „Gaivalinių nelaimių ir katastrofinių įvykių paveikto žemės ūkio gamybos potencialo atkūrimas ir atitinkamos prevencinės veiklos vykdymas“ paraiškų priėmimas.

Iki gegužės 15 d. – priemonės „LEADER programa“ veiklos sričių „Teritorinio bendradarbiavimo projektai“ ir „Tarptautinio bendradarbiavimo projektai“.

Iki gegužės 29 d. – priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama miškų infrastruktūrai gerinti“ ir priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“.

Iki birželio 15 d. – priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“.

Iki birželio 30 d. – priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“; priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama biodujų gamybai iš žemės ūkio ir kitų atliekų“ („Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“ paraiškų rinkimas šiais metais nebus organizuojamas); priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos į miškininkystės technologijas“.

Priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Lietuvos kaimo tinklo narių projektai“ paraiškų rinkimas vyks dviem etapais: iki gegužės 15 d. ir nuo rugpjūčio 17 d. iki spalio 30 d.

Karantino laikotarpiu paraiškos gali būti teikiamos ir per „paraiškų dėžutę“. Tokiu būdu jų teikimas vyks dviem darbo dienomis trumpiau, nei nustatyta paraiškų priėmimo pabaiga. „Paraiškų dėžutės“ yra NMA teritoriniuose paramos administravimo skyriuose specialiai įrengtose vietose, kuriose pareiškėjas galės pateikti dokumentus tiesiogiai nekontaktuodamas su kitais asmenimis.

ŽŪM inform.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie