J. Kačerausko nuotr.

Gerai besimokantiems – dovana

„Karšta vaikams. Kaip ir visiems. Mes trumpiname pamokas, sudėliojame tvarkaraštį, vaikai keliauja su dalykų mokytojais, yra lauko klasė, stengiamės, kad kiek įmanoma mažiau būtų kabinetuose.  Vienoje pusėje nuolat  būna saulė, ten tikrai karšta, buvo ir 27, ir 28 laipsniai“, – sakė Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorės pavaduotoja Audronė Gabienė. Jos žodžiais, birželio mėnesį yra pakankamai veiklų – projektai, ekskursijos, tačiau visi kiti mokosi. Pamokos trumpinamos iki pusvalandžio, nes norisi, kad vaikai pažymius pasitaisytų ir pan. Tiesa, kaip ir pernai, motyvuotiems mokiniams bus dovana – keturias paskutines mokslo metų dienas jie galės neiti į mokyklą. „Toks gimnazijos susitarimas. Pernai labai pasiteisino“, – sakė pavaduotoja.  Ji patikslino, kad septynios pamokos per karščius baigiasi penkiolika minučių po pirmos.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

6
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
SiūlymasVirgilijamamaastaSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Siūlymas
Siūlymas

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos nustato higienos normas mokymo įstaigose .Šiltuoju metu temperatūra klasėse neturi viršyti +28.Kadangi prieš ilginant mokslo metus , nebuvo pasirūpinta patalpų vėsinimu , dėl higienos normų pažeidimų kreipkitės į šią instituciją .Internetiniai komentarai -balsas tyruose .

Virgilija
Virgilija

Šis mokslo metų prailginimas- visiškas absurdas. Eidamas vaikas per tokius karščius, nebeturi jokios motyvacijos. Panaikinote kaimo mokyklas, dabar vaikas turi keltis 6 val.ir dūsti autobusiukais vežamas žvyruotais kaimo keliukais o po pamokų laukti kol baigsis pamokos vyresniems. Pamokas šiuo metu sunku pavadinti pamokomis tik.laiko tempimas, pažymių atžvilgiu dabar jie tikrai nepataisomi, bet sugadinami.Sakote, kad pamokas vedamos lauke, bet lauke prie tokios temperatūros niekuo ne geriau. Be to miesto mokykos ant šalygatvių pastatytos ir 300 mokinių pavėsio tikrai neužteks. Įdomu, kodėl prailginant moklo metus nebuvo paklausta nei tėvų, nei mokinių nuomonės? Ir dar sakoma, kad pas mus demokratija.

mama
mama

Nesuprantu,kaip švietimo ministerija mūsų vaikus verčia kentėti uždarose patalpose baisiame karštyje ir nenutraukia šitokio ugdymo.

asta
asta

visai nepasirengta naujovėms. Kondicionierių klasėse nėra, nemokamų ekskursijų, muziejų lankymo taip pat nėra. Etatinio įvedimo mokytojams sistemos pagrindimo taip pat nėra.

Smalsutis

Mokslo metų ilginimas buvo valstiečių deleguotos profesionalės ministrės išmislas. Dėl etatinio apmokėjimo įvedimo kilo mokytojų nepasitenkinimas, o ministrė baigė kadenciją anksčiau, negu baigs Seimas. Mokslo metų prailginimo ministrė profesionalė palikdama ministeriją nepasiėmė su savimi.

Virgilija
Virgilija

Jei išmetė iš ministrų tai ir jo svaičiojimus reilėjo atšaukt!