Ligoninės nuotr.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius išleido įsakymą, kuriuo, įvertinus palankią epidemiologinę situaciją mieste, yra pakeisti praėjusią savaitę paskelbti apribojimai.

„Draudžiu nuo 2020 m. kovo mėn. 2 d. hospitalizuotų pacientų lankymą, išskyrus gimdyvių sutuoktinių, partnerių, ar gimdyvių raštišku patvirtinimu vienam iš pasirinkto šeimos nario, dalyvavimą gimdymo metu. Privaloma sąlyga – dalyvaujantis asmuo turi būti sveikas, neturėjęs kontakto su asmenimis iš epidemiologinių COVID – 19 viruso židinių. Dalyvaujant gimdyme privalomas epidemiologinio režimo laikymasis. Dalyvaujančiam gimdymo metu ir priešgimdyvinėje palatoje, bendraujant su gimdyve, medicinos darbuotojais, privaloma vilkėti ligoninės išduotą aprangą ir dėvėti veido kaukes, visą gimdymo laikotarpį neiti iš skyriaus, klinikos patalpų.

Leidimą dalyvauti gimdyme sutuoktiniui, partneriui ar gimdyvės raštišku patvirtinimu, vienam iš šeimos narių, išduoda skyriaus vedėjas ar budintis gydytojas, užpildant direktoriaus nustatytą lankymo leidimo formą.

Artimųjų atnešti medikamentai, medicininės ir asmens higienos priemonės pacientams perduodami per skyrių vyr. akušerį ar budintį akušerį.“

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie