Tomo Markelevičiaus/15min nuotr.

„Titaniškų medikų pastangų neužteko, mūsų pacientas vakar apie 11 valandą dienos mirė po 45 minučių intensyvios reanimacijos. Paskutinis testas, kuris buvo atliktas kovo 24 dieną, jau buvo neigiamas, bet, deja, to neužteko, kad mūsų pacientą išgelbėtume“, – sakė A. Skorupskas.

Anot ligoninės direktoriaus, šiuo metu pačioje Panevėžio ligoninėje gydomi penki pacientai.

„Aštuoni pacientai gydosi ambulatoriškai, saviizoliacijoje, ir šiuo metu laukiama dar 10 tyrimų atsakymų. Visų būklė yra lengva, jokių didelių sunkumų ar problemų dėl gydymo neturime, laukiame, kada galėsime ligonius išleisti gydytis į namus – bent jau 2 neigiamų atsakymų“, – teigė jis.

A. Skorupsko teigimu, ligoninėje situacija nėra įtempta ir ji yra pasiruošusi priimti visus pacientus iš Panevėžio ir Utenos apskričių.

„Biržuose buvo fiksuota 10 atvejų, per paskutines 2 paras mes tikrai negavome nei vieno teigiamo atsakymo iš kontaktinių tikrintų asmenų. Tai leidžia daryti prielaidą, kad Biržų rajono židinys yra suvaldytas. Mero Vyto Jarecko taip pat yra neigiamas (testas dėl koronaviruso – ELTA). Mūsų teritorijoje, už kurią atsakinga Panevėžio ligoninė, situacija nėra labai įtempta, kaip kituose miestuose – Kupiškio, Pasvalio rajonuose COVID-19 nėra konstatuota, taip pat nekonstatuota daugelyje Utenos apskrities rajonų, išskyrus Ignaliną“, – sakė A. Skorupskas.

„Galime konstatuoti, kad ligoninė yra visiškai pasiruošusi priimti visus pacientus iš Panevėžio ir Utenos apskričių. Tam yra sudarytos visos sąlygos“, – pabrėžė jis.

 

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie