blank

Panemunėlio universalus daugiafunkcis centras ir kultūrinės veiklos organizatorė Audronė Šakalienė į svečius pakvietė Naujosios Vilnios kultūros centro tautinės muzikos kapeliją iš Vilniaus.

Šeštadienį, lapkričio 11-ąją, šventėje „Į svečius pas aukštaičius“ koncertavo sutuoktinių Dainiaus ir Rasos Petručionių vadovaujami kolektyvai – vienas, jau paminėtasis, iš Vilniaus, ir kitas, naujai susibūręs Panemunėlio universalaus daugiafunkcio centro ansamblis. Prie muzikos ritmų prisidėjo ir Petručionių dukra Saliutė.

Šventėje dalyvavusi rajono vicemerė Audronė Kaupienė dalinosi įspūdžiais: „Visuomet, vykdama į šį kraštą, žinau, kad valstybininkų, istorinių asmenybių išauginusiame krašte bus solidu, nuoširdu, svetinga ir pagarbu. Svečius maloniai nustebino pilna salė žiūrovų. Anot panemunėliečių kolektyvo vadovės Rasos Petručionienės, scenos žmonėms puikiausias įvertinimas, kai girdima kartu dainuojant, salėje skamba gausūs aplodismentai, o klausytojų akyse sutviska ašaros. (Šiandien ašarų tikrai buvo). Na, o kuomet žiūrovai pagerbia dar ir atsistodami – atlikėjų širdys apsąla.“

Tautinės muzikos kapelija, nuolatinė šalies Dainų šventės, įvairių konkursų bei festivalių dalyvė, žiūrovams pateikė įvairių stilių muzikos – polkų, valsų, maršų, romansų.

Šventę vedė bei kiekvieną kūrinį pristatė svečių kolektyvo vadovas D. Petručionis.

Po koncerto A. Šakalienė pademonstravo edukaciją „Lino kelias“, pasakojo apie linininkystės tradicijas Panemunėlio krašte bei Lietuvoje, pristatė su tuo susijusius eksponatus.

Audronės Kaupienės nuotr.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: