blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Apie plačiąją prasmę

Prieš porą metų, kai į pensiją išėjo buvęs Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas Petras Blaževičius, rajono savivaldybė kultūros sritį sujungė su švietimo ir įkūrė Švietimo, kultūros ir sporto skyrių. Tačiau šiandien situacija keičiasi.

„Rajono tarybos posėdyje praėjusią savaitę buvo priimtas sprendimas pakeisti Rokiškio savivaldybės struktūrą įkuriant atskirą nuo švietimo Kultūros ir komunikacijos skyrių. Jame dalis žmonių bus atsakingi už kultūrą, kiti – už komunikavimą plačiąja prasme“, – sakė rajono vicemeras Tadas Barauskas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
vedėjas
vedėjas
2020 30 lapkričio 22:56

Labai nauju vedėju tiktų vienas iš seniūnų, labai ryškiai trinasi prie valdžios – nori posto matomai, kaip skelbėsi baiges kažkokią muzikalkę, galėtų kultūrą rajone kelti ir kulturkių merginas “pašokdinti”, nes tai jo arkliukas.

Smalsutis
2020 30 lapkričio 20:43

Šį skyrių sudarys 5 pareigybės (2 specialistų informacinėms technologijoms pareigybės bus perkeltos iš Bendrojo skyriaus, 2 specialistų kultūrai pareigybės bus perkeltos iš Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, 1 pareigybei (vedėjui) bus skelbiamas konkursas teisės aktų nustatyta tvarka. 

Pastebėjimas
Pastebėjimas
2020 1 gruodžio 19:21
Reply to  Smalsutis

Nu labai lauksiu to menamo konkurso 🙂 nebejuokinkit. Kalbos eina…

Smalsutis
2020 30 lapkričio 18:23

O tai kaip kitaip padaryti vietą lojaliam partinukui?

Komentaras
Komentaras
2020 30 lapkričio 18:10

Kultūros skyriaus būtų nelikę su P. Blaževičiumi ar be jo. Nereikia pasakų. Tokių skyrių iš dviejų žmonių jau kurį laiką nebegalima laikyti. Ir taip visoje Lietuvoje. O jeigu pririnko užtektinai žmonių naujam skyriui tai kodėl gi ne.

Gyventoja
Gyventoja
2020 30 lapkričio 16:54

Pritariu, kad atskiri skyriai galėjo dirbti jau anksčiau, kai Rokiškis Lietuvos kultūros sostine buvo