Nuo pat ankstaus ryto miesto parko tvenkinyje laimę bandė žvejai. Stambiausią žuvį sugavo Titas Gabriūnas (580 g), o daugiausiai laimikio užkibo ant Vaido Gučo meškerės (2 kg  720 g). Visas laimikis paleistas atgal į tvenkinį, o į žuvienę pakliuvo iš anksto įsigyta žuvis.

Nuo 11 valandos gamtos garsus užgožė variklių gaudesys. Pjovimo trimeriais rungtį laimėjo  Andrius Povilauskas, antra liko Lina Kulikauskienė, trečias – Žydrūnas Jurevičius.  Vėliau besivaržantieji sėdo į galingesnę techniką – sodo traktoriukus –  ir lenktyniavo, kuris greičiau įveiks trasą. Tarp vaikų greičiausiai iki finišo atvažiavo Gustas Pranckūnas, jo varžovai užtruko tik keliomis sekundėmis ilgiau. Įnirtinga kova vyko ir tarp suaugusiųjų. Atskirai lenktyniavo važiuojantieji rėmėjų ir savo technika. Šią rungtį laimėjo Nerijus Mišenis  ir Gintautas Butkus.

Net 17 dalyvių užsiregistravo į pirmąkart vykstančias valčių varžybas. Deja, naujos valtys neatlaikė pandėliečių ir svečių noro laimėti, tad po tvirtų, galingų grybšnių teko remontuoti irklų laikiklius. Tačiau tai nesugadino geros nuotaikos.

Parke vyko ir tinklinio, smiginio bei kitos varžybos, edukacijos, žaidimai. Galbūt todėl per rekordiškai trumpą laiką  buvo išgraibstyta Pandėlio  jaunųjų  šaulių išvirta košė.