blank
Jubiliejinius bažnyčios metus primena skaičiai virš centrinių durų. V. Bičiūnaitės nuotr.

Atvažiuos piligrimų

Liepos 22 d. vakare Pandėlį pasieks apie 50 jaunųjų piligrimų, keliaujančių iš Kryžių kalno, ir apsistos dviem naktims. Kitą dieną, penktadienį, jie dalyvaus užsiėmimuose, kvies parapijos žmones į 20 val. vyksiančias susitaikymo pamaldas. Bus adoruojama, išpažinčių klausys kunigai svečiai. Žygį organizuoja Baltriškėse (Zarasų r.) įsikūrę Tiberiados bendruomenės vienuoliai.

Judam!

Liepos 24 d. laukiama didelio sujudimo  miesto parke, kur vyks šeimų sporto šventė „Oninių belaukiant“. Organizatoriai prašo  iš anksto registruotis į pjovimo „trimeriais“ bei sodo traktoriukais varžybas. Neturintieji savų nešiojamųjų žoliapjovių ir užsiregistravę iš anksto, juos gaus iš organizatorių, tačiau užsiregistravę prieš pat varžybas turi būtinai atsigabenti savąjį. Sodo traktoriukų varžybose numatytos dvi rungtys – atskirai bus varžomasi su sava ir atskirai su rėmėjų (UAB „Donėjus“) technika. Taip pat iš anksto reikia registruotis į sporto varžybas „Aktyvi šeima“, tik nebūtina dalyvauti visose rungtyse.

Naujiena – plaukimo valtimis varžybos parko tvenkinyje. Atskirai jėgas išbandys vyrai ir moterys. Pasibaigus varžyboms, bus galima pasiirstyti valtimis ir savo malonumui.

Dalyvių lauks ir kitos momentinės, netikėtos užduotys, o nugalėtojai gaus medalių, taurių ir kitų prizų. Vaikai galės pasiausti „Burbulų futbole“. Tos dienos linksmybes užbaigs koncertinė programa ir diskoteka.

Ragaujam, prisimenam, apžiūrim

Norintiems ramiau praleisti šeštadienio laiką, siūloma užsukti į vyndario Raimundo Nagelės edukacinę programą „Vyno kelias“ bei pirmąkart tokioje šventėje organizuojamą nemokamą Svetlanos Šerepkienės duonos kepimo edukaciją „Garduona“.

Pandėlio gimnazijoje 18 val. vyks buvusių mokinių susitikimas „Sugrįžk į mokyklą“, o  mokytojų ir mokinių fotografijų parodą ,,Mano Pandėlys” gimnazijos I aukšto languose galima pamatyti bet kuriuo metu. Šalia esanti miesto biblioteka kvies virtualiai pakeliauti po lankytinas seniūnijos vietas, apžiūrėti meninių darbų parodas.

Sveikinam!

Sekmadienį, liepos 25 d., vyks didieji šv. Onos atlaidai. Pamaldoms vadovaus vysk. emeritas Jonas Kauneckas, giedos kupiškėnai – bažnytinio choro „Cantus Vita“ grupė. Pusvalandį prieš Mišias, nuo 10,30 val., giedos kraštietis, baritonas Andrius Apšega. Jį ant scenos išvysime ir koncerte „Šventa Ona – duonos ponia“. Beje, Pandėlio UDC kultūrinės veiklos skyrius prasiplėtė, todėl koncertuos ne tik gerai   pažįstami solistai, meno kolektyvai, bet ir saviveiklininkai iš Suvainiškio, Panemunio, Martynonių, Kazliškio. Bus vainikuojamos Onutės, skelbiami metų parapijiečiai ir iniciatyviausi žmonės.

Vakaras įvairiai publikai

Į vėliau vyksiantį teatralizuotą pasivaikščiojimą po miesto parką kviečiama registruotis iš anksto. Vietų skaičius ribotas dėl paprastos priežasties – turima tik 20 ausinių. Jei bus poreikis, programą ketinama rodyti dukart.

Vakare miestą sudrebins rokiškėnų baikerių motociklų bei senovinių automobilių iš Biržų gausmas. Gegužinėje hitus bei šlagerius garantuos TV projekto „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Anatoljus Oleinik, čia pat vyks „Baltoji vakarienė“, seniūnas su komanda vaišins gardžia sriuba, veiks Veronikos Mikėnaitės-Siminonienės austų darbų paroda ir Pandėlyje gyvenusio gydytojo Ričardo Daunoravičiaus fotografijų paroda „Pandėlio istorijos“. Renginį vainikuos tradiciniai fejerverkai, dovanoti pandėliečio Broniaus Antanavičiaus.

blank

 

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments