blank
Pandėlio gimnazijos atstovai Krašto apsaugos ministerijoje. KAM nuotr.

Pandėlio gimnazijos mokinių atstovai, šauliai ir ateitininkai vyko į Krašto apsaugos ministeriją (KAM) atsiimti paskatinamojo prizo.

Jį įteikė viceministras Žilvinas Tomkus, kuris šios mokymo įstaigos veiklą apibūdino kaip visuomeniškai aktyvią plačiąja prasme, dalyvaujančią daugelyje renginių, taip pat inicijuojančią savus projektus.

Po susitikimo su viceministru kapitonė, Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Stankevičiūtė vedė trumpą ekskursiją po istorinį KAM pastatų kompleksą. Mokiniai lankėsi Lietuvos Karo akademijos bibliotekos patalpose ir išgirdo čia buvusio jėzuitų vienuolyno istoriją, pabuvojo Vilnius arkikatedroje.

A. Smetonos šaulių 5-osios rinktinės Pandėlio 513-osios kuopos vadė Rima Žėkienė ir Pandėlio gimnazijos Šv. Onos ateitininkų kuopos globėja Eglė Glemžienė pasakojo, kad konkurse „Vėliava mokykloms 2021“ Pandėlio gimnazija dalyvavo 2021 m. Tuomet ir buvo išrinkta viena pilietiškiausių mokyklų Lietuvoje.

Šį titulą iškovojo visi mokiniai ir mokytojai, nes visų atlikti darbai susidėjo į bendrą rezultatą. „Stengiamės tęsti senas ir puoselėti naujas gimnazijos tradicijas, – džiaugdamasi pasiekimais sakė Pandėlio gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė. – Aktyviai dalyvaujame visuomeninėje pilietinėje veikloje, kurią daugiausia inicijuoja ir organizuoja gimnazijoje veikiančios ateitininkų ir jaunųjų šaulių organizacijos.“

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: