blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Grėsmė išnyko

Kaip „Gimtajam…“ pakomentavo bendrovės „Rokiškio komunalininkas“ valdybos pirmininkė, rajono savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vadovė Regina Strumskienė, vadovaujant V. Maželiui įmonės situacija pasikeitė. „Iš nuostolingos bendrovės ji tapo netgi pelninga. Šiuos metus bendrovė turėtų baigti su nedideliu pelnu arba bent jau nenuostolingai“, – sakė bendrovės valdybos pirmininkė.

R. Strumskienė patvirtino, jog grįžtama prie seniai priimto rajono tarybos sprendimo – sujungti „Rokiškio komunalininką“ ir Rokiškio butų ūkį. „Valdyba dėl to gavo raštišką nurodymą iš pagrindinio šių bendrovių akcininko – rajono savivaldybės. Tuo dabar ir užsiimsime. Iki kito valdybos posėdžio lapkričio 8 d. turime susidėlioti visą veiksmų planą. Šių įmonių reorganizacijai jau buvo pasiruošta, parengti visi reikalingi dokumentai, tačiau bendrovių susijungimas neįvyko, todėl po ketverių metų vėl reikia peržiūrėti visus  dokumentus, o per tą laiką kai kas pasikeitė. Pavyzdžiui, „Rokiškio komunalininko“ įstatinio kapitalo dydis – kadangi savivaldybė bendrovei perdavė Juodupės komunalinio ūkio turtą, pasikeitė akcijų skaičius. Be to, turime išsiaiškinti dar vieną problemą – butų ūkio kasos klausimą. Žmonių patogumui kol kas nenorime jos naikinti, tačiau licenciją turi tik butų ūkis, o ne „…komunalininkas“, todėl su įmonių reorganizavimo srities teisininkais aiškinsimės, kaip spręsti šią ir kitas problemas“, – komentavo valdybos pirmininkė.

Kiek laiko užtruks reorganizavimo popierių peržiūra ir tvarkymas, R. Strumskienė tiksliai atsakyti negalėjo. „Sunku pasakyti, gal kokį pusmetį užtruks. Kol kas konkurso „Rokiškio komunalininkas“ vadovo pareigoms užimti neskelbsime –  laikinai vadovauti bendrovei sutiko joje transporto vadovu dirbantis Vidmantas Karpavičius“, – paaiškino R. Strumskienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
9 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
to vietinis
2021 17 spalio 21:39

Musų darbiečių patikimiausi partneriai-chebra,kurie kryžium gula ir už mūsų lyderį Mazelį.
1,Koncervatoriai(pirm. A.Kaupienė,adm.Burnickiukas),su kuriais dirbam ranka rankoj,mus tvirčiausiai palaiko.
2,Taip pat palaiko socdemai(pirm.Kondotenkiene,vicemeras Tadukas)-nelabai reikalingi,tačiau džiugina mums draugyste.
3.Gudeliauskinių grupuotė,tačiau čia svarbiausia-savas bicas meras.
4.Dar ovicialiai chebrai priklauso,du bereikšmiai ,nelabai mums reikalingi karbauskiniai-valstietukai,bet nemaišo gyventi,džiaugemės draugyste su visais.

rasa
rasa
2021 14 spalio 21:52

Manau Maželis tiesiai į prezidentus gali eiti, įmonę per metus “išgelbėjo” tai ir Lietuvą išgelbės ar ne ponia Strumskiene? ar dar neatsibodo jums pust miglą žmonėms į akis

Jonas
Jonas
2021 14 spalio 6:50

Rokiškio savivaldybės pavaldžiose įstaigose viskas galima, įstatymai negalioja. Ir kokia čia problema, junkite komunalininką prie Būtų ūkio , kurie turi licenziją kasai… o kad pelningas komunalininkas , tai nesąmonė..nors matyt galima padaryti kaip nori – reikia nuostolį reikia pelną.

vietinis
vietinis
2021 13 spalio 13:38

tai kaip suprantu komunalininkui ir toliau vadovaus “darbietis” 🙂

to vietinis
2021 14 spalio 10:34
Reply to  vietinis

O ką mes galim padaryti?Pagal chebros susitarimą-pasidalinimą komunalininkas priklauso dabo parcijai.Ar skelbsi konkursą,ar pavesi dirbti be jo ,gi niekas nepasikeis.Tik ” konkurso” atveju,suteiksime jums progą šaipytis.Apsitarėme su tvarkiete -gugeliauskine valdybos pirmininke ir nutarėme kad taip geriau.

to vietinis
2021 17 spalio 21:21
Reply to  to vietinis

Gal gali paaiškint kas ta jusų chebra?

Leonardas
Leonardas
2021 13 spalio 12:08

Ar ne tas pats Vidmantas Karpavičius , kuris su darbo partijos “pirktu” mandatu pateko į rajono tarybą? Jei taip, tai kaip galima derinti viešuosius ir privačius intersus? O gal tai galima Rokiškio savivaldybei pavaldžiose įstaigose?

to Leonardas
2021 14 spalio 10:43
Reply to  Leonardas

Tuos jusų privačius ir viešuosius interesus suderinome nesunkiai.O balsų pirkimas ,kas čia blogo?Žmonės gavo bapkių,o mes mandatus.Jegu be babkių ,jie išvis butų net nėja balsuoti.Suaktyvinti tautą tikrai nėra blogai,net dabartinė valdžia naudoja panašų būdą dėl skiepijimo suaktyvinimo,visos priemonės pateisinamos.O taip atsilikelį Leonardai…..

Last edited 3 Mėnesiai Prieš by masvytas@gmail.com
to Leonardas
2021 17 spalio 21:49
Reply to  to Leonardas

Dar galiu jums pridurti,kad jokie teismai mums mandatų nepanaikino.Mes dirbame teisėtai išrinkusios tautos daliai.Mūsų rinkėjai džiaugiasi mumis,be to pažadėjome sekančiuose rinkimuose,vėl juos prisiminti.