Rajono konservatorių gretas palieka rajono tarybos narys Stasys Meliūnas. Apie apsisprendimą trauktis iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos jis informavo rugsėjo 13 d. skyriaus tarybos posėdyje. Tokį politiko žingsnį lėmė keturių politinių jėgų pasiūlymas rajono konservatoriams S. Meliūną, o ne jau patvirtintą skyriaus lyderį Andrių Burnicką palaikyti mero rinkimuose. Į siūlymą karštai sureagavę kai kurie partiečiai viešai išreiškė nepasitikėjimą S. Meliūnu. S. Meliūnas lieka dirbti rajono taryboje.

Prie Dirdų

6
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
RenataPažystantis SMHenkaJonasLukas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Renata
Renata

Meliūnai, Meliūnai…skaičiau Jūsų kalbą, koks Jūs sąžiningas, kaip nesiimat skubotų sprendimų, kaip rajono įmonėse viskas blogai, visur vagys , nesąžiningi darbuotojai anot jūsų….žmogau, jūs neturite jokios sąžinės šitaip meluodamas, jūs galite pūsti miglą žmonėms į akis, kurie nežino, ką jūs darote su savivaldybės įmonėmis, kaip jūs žeminate ten dirbančius, kaip sodinate visur savus ..jūs esate Tarvydžio, Girštauto marionetė…bet tie rinkėjai, kurie mato tik jūsų šypseną per prievartą, klausosi, koks jūs sąžiningas , tiems rinkėjams bus kam atverti akis, patikėkite, tikrai bus kam papasakoti koks jūs esate iš tikrųjų žmogus ..jūs ir visa jūsų kompanija- Tarvydis, Girštautas, Masiulis …nebelaikykite paprastų žmonių… Skaityti daugiau »

Henka

Garbingas žmogus turėtų išeiti ir iš Tarybos, jo dėka partija pavirto cirko arena….

Jonas
Jonas

Meliūnas lips per kitų galvas kad tik įlystų į mero kėdę,juk jam tai įprasta.Nejaugi jis galvoja kad rokiškėnai durni,nežino jo praeities.O tokie kelia kurie pqatys nešventi,Masiulis,Girštautas ir kiti perbėgėliai einantys per partijas,juk jie tik sau gero nori o ne rokiškėnams.Manau kad bagočius Tarvydis tampo tuos klaunus už virvelės ir pjudo visus.

Lukas
Lukas

Tai, kad užsidedi trispalvę juostelę ant kaklo, dar nereiškia, kad ir širdyje tampi patriotu….

Iš šalies
Iš šalies

Va va va, žingsnis žengtas ir dabar rinkimai parodys kuris ko vertas. Šį politiko žingsnį buvo galima numatyt jau pavasarį, o gal net ir prieš praeitus savivaldos rinkimus. Juk jeigu kas pamenat, jau ir tada, iš partijos gretų pasitraukiantis politikas, neslėpė ambicijų dalyvaut mero, vėliau seimo rinkimuose. Partijos skyriaus skaldymas prasidėjo jau nuo tada tik turbūt uoliausi bendrapartiečiai to neėmė už „griną pinigą“. Idomu, kaip dabar jaučiasi tie partijos kolegos, kurie pakvietė jį į savo gretas, nuolat jį rėmė, aukštino.

Pažystantis SM
Pažystantis SM

Skyriaus skaldymas prasidėjo šiam piliečiui atsiradus šioje partjoje.