blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Pastaruoju metu jis dažnai kviečia į premjeras, ir imasi labai skirtinų sprendimų bei medžiagos – nuo poezijos ir klasikų iki šiuolaikinių lietuvių dramaturgų. Šį kartą liaudies teatras pastatė jauno dramaturgo Mindaugo Nastaravičiaus pjesę „Demokratija“. Viename name pelės vis pagraužia laidus ir nuolat dingsta elektra. Neapsikentę namo gyventojai nutaria sukurti bendriją ir sutvarkyti šią problemą. Gal tokie iniciatyvūs žmonės galėtų ir visų mūsų gyvenimą padaryti geresnį ir gražesnį? Tik neapsigaukite – pjesė su daug nekasdienio aštrumo pipirų, tad gali patikti ne visiems. Spektaklio kūrėjai apsidrausdami perspėja, jog spektaklis dėl nenormatyvinės leksikos rekomenduojamas ne jaunesniems kaip 18 metų žiūrovams.

„Be abejo, aktualu, labai tinka artėjantiems rinkimams ir koronavirusui, nes kalbama apie parazitų naikinimą. Žodžiu, pasidaviau į „aktualščiną“, kas man nebūdinga“, – sakė režisierius.

Vaidina Sigitas Daščioras, Ramūmas Traškinas, Valerijus Rancevas, Birutė Bagdonienė, Laima Stasiulionytė, Violeta Deksnienė, Ieva Kilienė ir pats Eligijus.

Premjera numatyta rugsėjo 11-ąją.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Skaitytoja
Skaitytoja
2020 26 rugpjūčio 13:15

Jaunas” dramaturgas Mindaugas Nastaravičius yra gerai žinomas ne tik Lietuvos teatro scenoje. Dvi jo pjeses yra pastatęs V. Masalskis. Rokišky matėme “Paukštyno bendrabutį”. Pernai matėm ir “Vienos miško pasakas” (rež. Yana Ross). Ir “Demokratija” pirmą kartą šviesą išvydo Nacionaliniam dramos teatre 2014. Ir dar trys poezijos knygos. Rekomenduoju 🙂