blank
Andrius Burnickas: „Specialistai pokyčiais patenkinti, interesantai, manau, irgi.“ A. Minkevičienės nuotr.

Rado sprendimą

„Sugalvojom, kad reikia dabar. Nebegalima atidėlioti ir radom sprendimą“, – taip apie „vieno langelio“ interesantams atvėrimą pirmadienio ryte pakomentavo savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas. Ne vienerius metus žadėta, kad jau tuoj mūsų savivaldybėje bus įsteigtas „vieno langelio“ sistema klientams, kaip yra daugelyje šalies savivaldybių. Bet politikai vis „užkliūdavo už varčios“: tai tinkančių patalpų nerasta, o kurios tiko, jų remontui reikėjo nemažų lėšų. A.Burnickas su komanda nutarė nebelaukti: tiesiog padarė kabinetų bei  specialistų rokiruotę ir du estetiškus kabinetus atlaisvino interesantų priėmimui.

Paradinės – tik saviems

Su šia pertvarka įvyko ir daugiau pokyčių. Paradinis savivaldybės administracinis įėjimas nuo šiol – tarnybinis. Pro jį, kai tik pastate dirbantys gaus elektronines korteles, pašaliniai patekti nebegalės. Į savivaldybę įvairiais klausimais gyvai besikreipiantiems interesantams – kitos įėjimo durys, pro Civilinės metrikacijos ir archyvų skyrių.

Du dabar jau buvę šio skyriaus kabinetai „rekvizuoti“ – erdvės paskirtos interesantams, kuriuos priima du specialistai. Vienas kabinetas – socialinių klausimų turintiems žmonėms, kitas, talpesnis – kitais klausimais konsultacijų prašantiems. Pastarajame yra atribota erdvė pokalbiui „akis į akį“, jeigu interesantas pageidautų pasikonsultuoti su administracijos vadovu ar specialistu, tiesiogiai kuruojančiu interesanto sritį.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Taupius
Taupius
2020 4 liepos 16:47

Siūlau nugriauti tą devynaukštį ir pastatyti kioskelį su vienu langeliu. Nereikės nei valytojų, nei už elektrą mokėti, labai susitaupys. O darbuotojai tegul namuose kavytę geria ir parašus sudeda vieną kartą per savaitę visiems interesantams.

aldona
aldona
2020 30 birželio 9:48

Ar bus”kurjeris”,kuris surinks ir gražins laukiančiam klientui reikiamus parašus?

Vilma
Vilma
2020 29 birželio 18:55

Na padaryta daugiau tam, kad niekas tiesiogiai nesuktų galvos valdininkams

mikas
mikas
2020 29 birželio 16:32

O žemėtvarkos klientai ką darys

Darbuotoja
Darbuotoja
2020 29 birželio 16:01

Toli gražu dar iki vienl langelio principo…