Egidijus Katinauskas (kairėje) ir Edvinas Baltakis. Asmeninių archyvų nuotr.

Ekonominė klasė – eiliniam vairuotojui

Egidijus Katinauskas

Kaip įprasta, maždaug dvi savaitės iki sezono žmonės rašosi į eilę keisti padangas. Kartais laukiama paskutinės dienos ir pykstama, kad niekas nepriima, tad rekomenduoju registruotis iš anksto. Dirbame lanksčiu grafiku, šeštadieniais pusė dienos, tad jums tinkamą laiką galima derinti.

Šiais metais, kaip bebūtų keista, padangos bent pas mus pigo. Dar metų pradžioje užsakėme didelį jų kiekį ypač gera kaina. Beveik niekada padangų stygiaus nebūna, nebent sezono metu išsiparduodame tam tikrų išmatavimų ir tada kiek sunkiau gauti.

Dauguma renkasi naujas

Edvinas Baltakis

Vasaros sezonas dar neprasidėjo. Žmones tik pradeda klausinėti, domėtis, o didžiausias bumas norinčiųjų užsirašyti prasideda likus savaitei iki balandžio 1-osios.

Šiais metais kiniškos padangos šiek tiek atpigo dėl sumažėjusių transportavimo kainų. Standartinė padanga kainuoja apie 40 Eu, o „Premium“ klasės pinga. Padangų stygiaus nėra, jų asortimentas įvairus. Geriausi mūsų klientų atsiliepimai apie vidurinės klasės padangas, jos ne pačios pigiausios, bet ir ne brangiausios.

Išsamesnius komentarus skaitykite „Gimtajame…“

mytime grozio
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: