Ką gi, ši ir panaši situacija tik rodo, kad kuo didesnis biurokratinis aparatas, tuo mažiau galimybių prisiimti atsakomybę ir efektyviai spręsti problemas. R. Keliuotytės nuotr.

Pastatas pardavinėjamas – ar atsiras norinčiųjų jį pirkti?

Senas gamybinės komercinės paskirties 250 kv. m ploto pastatas pardavinėjamas – tai skelbia ant akmens-mūro sienos iškabinta lenta. Paskambinus pastatą pardavinėjančiai nekilnojamojo turto agentūrai „Markesa“, paaiškėjo, kad pastatas turi šeimininką ir šis žino, kad neseniai ėmė griūti statinio stogas. Grįžęs iš užsienio savininkas žada jį sutvarkyti.

„Markesa“ pastatą pardavinėja maždaug tris mėnesius ir per tą laiką sulaukė kelių suinteresuotų skambučių, bet, panašu, įgriuvęs stogas pirkėjus atbaidė. Agentūra neslėpė ir kainos, prašomos už avarinės būklės pastatą. Savininkas tikisi už jį gauti 20 tūkst. eurų. Tik, atrodo, norint parduoti, prieš tai teks papildomai investuoti.

Vaizdai stulbina

Didžiausias akibrokštas tai, kad prie griūvančio pastato sienos atsidūrė… ES investicinių projektų informacinė lenta, žyminti urbanistinės teritorijos Rokiškio mieste plėtros III etapą ir skelbianti apie sutvarkytą teritoriją, įrengtą aikštelę ir viešąjį tualetą. Nežinančiam kiltų logiškas klausimas – kur ta teritorija? Ir kodėl informacinė lenta atsidūrė ant avarinės būklės pastato? Atrodo, čia ir turėtų būti tie tualetai, įrengti už ES lėšas. Juk informacija paprastai skelbiama fasadinėje, o ne nugarinėje objekto pusėje.

Išvydus vaizdą toje teritorijoje, sunku patikėti. Juk čia – pats miesto centras, o iš karto už Nepriklausomybės aikštei ir Respublikos gatvei demonstruojamos fasadinės pusės atsiveria sąvartyno verti vaizdai: šiukšlynai, griūvantis, pilnas atliekų, stiklų, padangų medinis pastatas. Jis gyvenimą baigia prie pat parduotuvės „Norfa“.

Valdininkai purtosi atsakomybės

Kai „Gimtasis…“ kreipėsi į rajono savivaldybę, norėdamas išsiaiškinti, kas ir kokių galių bei teisių turi spręsti tokio pobūdžio problemas, prasidėjo kamuoliuko mėtymas vienas kitam.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

kasyba

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GiedriusEmigrantė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Giedrius Kujelis

su buldozeriu sulygint tas medines griuvenas, visą laužą išvežt, o sąskaitą pateikti šio nekilnojamojo turto savininkams… Kitaip nieko nebus. Jau begalę metų ta pati netvarka… Liūdniausia, kad tai vyksta miesto centre, kuris įrašytas į KPD kultūros vertybių registrą.

Emigrantė
Emigrantė

Balandis- švaros mėnuo.Laikas būtų apsikuopti!!!