„Idėja kilo iš noro paskatinti žmones pažvelgti į Rokiškį kiek kitaip, pastebėti ir geriau apžiūrėti objektus, kuriuos dažnai matome, bet ne visad pastebime. Taip pat norisi žmones paskatinti judėti ir žaidimą žaisti vaikštant pėsčiomis, o ne keliaujant automobiliu“, – pasakoja Rokiškio kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatorė-organizatorė Monika Gorovniova.

Žaidimo dalyviams tenka atidžiau apsidairyti, išsukti iš kasdienio kelio ir praminti galbūt rečiau minamus takus. Ženklų mieste daug, bet žaidėjams reikia surasti 11 užšifruotų, nuotraukose užkoduotų ženklų, o juos radus pasidaryti asmenukę su nuotraukoje matomu objektu.

„Nustebino žmonių aktyvumas, registracija vyksta puikiai. Tačiau kiek žmonių įveiks užduotis ir atsiųs rezultatus, paaiškės tik šį penktadienį. Bus apdovanoti visi, kurie suras objektus ir nuotraukas atsiųs iki penktadienio“, – tikina M. Gorovniova.

Norint dalyvauti žaidime ir gauti užuominų, tereikia užsiregistruoti  el. paštu [email protected]. Komandos narių skaičius gali būti nuo 1 iki kiek tik norite. Dalyviai, suradę 11 objektų bei iki kovo 10 d. atsiuntę su jais nuotraukų, bus apdovanoti kovo 11 d. 16 val. Rokiškio kultūros centre.

mytime grozio
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: