blank
Pandėlio bažnyčia.

Turėjęs būti viešas tapo privačiu

„Gaila, kad koncertas buvo atšauktas tik paprastoms masėms, o kažkas jo klausėsi lyg VIP’iniai. Labai negražu“, „Liūdna… Teko girdėti, tik apie kitų dalykų rūšiavimą, žmones rūšiuoti – tai blogai“, – straipsnį „Gimtojo…“ internetinėje svetainėje komentavo skaitytojos.

Pradėjus domėtis situacija, kas tokio įvyko šventėje, į redakciją paskambinusi Jolanta išklojo visą tiesą. „Renginys turėjo būti viešas, o išėjo kitaip, todėl mes ir laukiame viešo pasiaiškinimo iš administracijos. Lėšos buvo renkamos, ieškomi rėmėjai, tai kur dabar tie dalykai nutekėjo, jei paprasti žmonės negalėjo išvysti vakarinės šventės dalies?

Iš anksto buvo paskelbta, kad į Pandėlį koncertuoti atvažiuos „X-faktoriaus“ dalyviai, vyks „baltoji vakarienė“ su saksofonistu. Likus kelioms valandoms iki vakarinės dalies, pradėjo lyti. „Facebooko“ platformoje pasklido informacija, kad renginys atšaukiamas, vyks kultūros centre ir bus uždaras, o vietų skaičius – ribotas. Ten patekti galėjo ne visi, o iš įeinančiųjų buvo renkamas mokestis. Atvykusieji iš toliau tikėjosi dalyvauti visame renginyje, o nuėję į kultūros centrą jie buvo tiesiog gražiai išprašyti, esą jiems buvo pasakyta, kad tai – privatus, uždaras vakaras. Nepėsti būdami paklausė, kaip taip gali būti, jei pats renginys viešas, o organizatoriai teigė, kad jie viską samdė iš savo lėšų. Taigi iš gatvės užėję žmonės buvo nepageidaujami.

Labai pikta ir keista, kad taip nutiko. Visur vyksta renginių ir oro sąlygos nėra kliūtis, kai pašonėj scena. O kas nutiko Pandėlyje? Žmonės bijo, nenori viešai kalbėti, bet mes pasitarėme ir nusprendėme, kad būtų gerai sulaukti administracijos atsakymo apie šį įvykį. Žmonės laukia paaiškinimo, kodėl taip pasielgta, kur rėmėjų lėšos, kur viskas nukeliavo?“ – nuomonę išdėstė Jolanta.

Visi bilietai buvo išpirkti

Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro kultūrinės veiklos vadybininkė Jūratė Bagužienė aiškino, kad į salę buvo perkelta „baltoji vakarienė“, į kurią išankstiniai bilietai buvo išpirkti jau anksčiau, o tai, kad joje turėjusi koncertuoti grupė neišvažiavo namo ir sutiko pagroti salėje, – tikra laimė.

„Iškart pradėjus lyti pranešėme, kad dėl oro sąlygų nemokamas koncertas atšaukiamas, programoje lieka tik „baltoji vakarienė“. Jos atšaukti negalėjome, nes išankstiniai bilietai buvo išpirkti seniai, todėl perkėlėme į salę. Vakarienės metu koncertuoti turėjusi grupė iš Žemaitijos, ėmus lyti, susikrovė savo aparatūrą ir persikėlė į salę. Jie iškart atsisakė koncertuoti lauke, o lauke stovėjusi scena netiko, juk ji be sienų. Teiravomės atlikėjų, gal būtų galima aparatūrą patraukti toliau nuo lietaus? Mums sakė nebejuokauti. Visa laimė, jie neišvažiavo, o sutiko pakoncertuoti salėje.

Visoje Lietuvoje buvo atšaukiami renginiai, šitoks lietus pliaupė. Taip lyjant nei stovėsi, nei sėdėsi, nei koncerto žiūrėsi“, – teigė J. Bagužienė.

Išsamiau skaitykite šeštadienio “Gimtajame…”

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
11 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Svečiai
Svečiai
2022 11 rugpjūčio 18:48

Kita nuomonė.
Atvykstame į Pandėlį pasigrožėti Oninių renginiais. Labai gražios jūsų tradicijos.
Tą sekmadienio vakarą buvo liūtis. Bet jau, kad važiavimo pro šalį, tai užėjome.
Mūsų niekas niekur neisprašė, ėjom ir iėjome į salę. Pasiklausėm koncerto su visais ir tiek.
Visiem Jums Dievo palaimos. Išlaikykite ir puoselekite tokias gražias tradicijas.
Tegul visi pasaulio žmonės būna laimingi.
Pandėlio svečiai.

austeja
austeja
2022 9 rugpjūčio 7:12

Kas uzsako tokius straipsnius ir komentarus…hmm…pagalvokim…tai politika…tas kuris nori daug demesio ir itakos Pandelyje…o kas jos nori? tai vyras, kuriam virs 40, ir nori save isaukstinti, kaip didi pandelieciu gelbetoja…
Gal geriau ferari nusiperka-kai vyro ego hormonai maisosi.

viskas buvo ir yra ificialu, grazu, ir Pandelio kulturnamio renginiai yra ir buvo nuostabus!!!!

Ir jiems ne verslininkai vadovauja, kurie turi pinigu uzsakinet straipsnius!!!!!

goša
goša
2022 3 rugpjūčio 19:27

tarpukario santvarka ponai ir vergai nėra ko stebėtis prie to ėjome

Žiūrovas
Žiūrovas
2022 3 rugpjūčio 18:03

Nesuprantama kaip atlikėjai gali atsisakyti koncertuoti lauke,jei sutartyje būna nurodyta kokiu laiku ir kokioje vietoje atlikėjas turi atlikti koncertinę programą.O jei scena neatitinka atlikėjų keliamų reikalavimų,čia gal jau organizatorių kaltė.Nesuprantamas pasiaiškinimas-,,visa laimė jie neišvažiavo,o sutiko pakoncertuoti salėje”.Šalys nenugalimas jėgas[force majeure] aplinkybes supranta taip,kaip numato Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos taisyklės.O ten- lietus nėra nenugalima jėga.
Mokesčius už prekyvietę nustato savivaldybė,bet ne Ba…….ienė.O kaip ji paskaičiavo kiek sunaudojo prekeivis elektros energijos? Ar davė prekeiviui kvitą už sumokėtus pinigus???

Pandėlietė
Pandėlietė
2022 3 rugpjūčio 10:22

Rengia baltą vakarienę kartu su gegužine…kam? Kad per vieną dieną suplakti visus renginius į vieną vietą, tada metus sėdėti nk neveikiant ir gaunant gerą atlyginimą! Sėdi visi balti aptverti gardiny, kaip baltos meškos zoologijos sode, o aplink laksto vaikai , šoka jaunimas ir žiūri kaip į eksponatus….

vidas107@yahoo.com
blank
2022 3 rugpjūčio 10:13

Tokioje situacijoje Bagužienė eilinį kartą parodė savo tikrąjį veidą, Babickienė – savo kaip vadovės neveiksnumą, o visa ši situacija – bendrą rajono kultūros lygį. Manau, kad atsakomybę už kokią situaciją turėtų prisiimti ne tik Bagužienė su Babickiene, bet ir Matelienė su Laužadžiu. Bet tikiu, kad bus kaip visada ir rajono socdemai viską tyliai užglaistys ir eilinį kartą ponią Bagužienę iš tokios situacijos ištrauks už ausų. Kitas straipsnyje nepaminėtas dalykas, tai per atlaidus vykdytas Bagužienės reketas prekybininkų atžvilgiu. Gal Bagužienė galėtų paaaiškinti kaip rinko iš prekybininkų oficialiai po 10 eur. už prekybos vietą, ir kaip po kermošiaus dar reketavo susimokėti po… Skaityti daugiau »

Ne Vidas
Ne Vidas
2022 3 rugpjūčio 19:51

Visi mielai prisiims atsakomybę iškart po to, kai tamsta ir draugeliai prisiimsite atsakomybę už Pandėlio žmonių kiršinimą ir intrigas. Pamiršote daugiau išvardinti atsakomybės nešėjų. Matyt baisu užsirauti.

pailsėk jau ne Vidai
pailsėk jau ne Vidai
2022 4 rugpjūčio 21:43
Reply to  Ne Vidas

nebejuokink jau geriau žmonių, ką tik akivaizdžiai pasirodė kas čia pandėliečius kiršina

Nuomonė
2022 3 rugpjūčio 9:54

Tokiu poelgiu Bagužienė eilinį kartą parodė savo tikrąjį veidą, Babickiekė – savo kaip vadovės neveiksnumą, o visa ši negraži situacija – bendrą rajono kultūrinį lygį. Manau, dėl šios situacijos paaiškinimus turėtų duoti ne tik Bagužienė ar Babickienė, o ir Matelienė su Laužadžiu. Bet čia ir taip viskas aišku, kad bus viskas tyliai užglaistyta. Eilinį kartą rajono socdemai ištems Bagužienę už ausų.
Dar vienas momentas, kuris čia nebuvo aprašytas, tai Bagužienės reketas. Gal ponia Bagužienė gali papasakoti kaip rinko iš prekybininkų per atlaidus oficialiai po 10 eur. už vietą, ir kaip reketavo dar po 30 eur. už elektrą neoficialiai…

Marius
Marius
2022 3 rugpjūčio 8:47

Tikra teisybė. Nėra rajone tikro vadovo, ūkininko, rūpintojėlio. Vienas išrinktasis kasdieninėse nuotraukose. Kitų nėra.

austeja
austeja
2022 9 rugpjūčio 10:06
Reply to  Marius

kazkodel neleidzia visiems komentuoti grokiskis????