blank
Pandėliečiai vainikavo Onutes. V. Bičiūnaitės nuotr.

Šėlsmas Pandėlio parke

Šeštadienį miesto parke vyko šeimų sporto šventė „Oninių belaukiant“. Iš ankstaus ryto ji prasididėjo tyliai – žvejų varžytuvėmis. Ypatingų laimikių jie nesugavo – gal oras ne tas, gal diena ne ta.

Prieš vidurdienį parkas sugaudė. Čia lenktyniavo sodo technikos mėgėjai, medžio rąstelių pjovėjai. Jie rungėsi, kas geriau nešiojamąja žoliapjove nušienaus laukelį, motoriniu pjūklu nupjaus ploniausią „ripką“. Šiose rungtyse netrūko azarto ir išradingumo. Šienpjovys Andrius bandė priblokšti netradicine apranga ir įmantriais pjovimo būdais – vietoje šalmo dėvėjo ausinę kepurę ir pirmiausia žolėje išpjovė ornamentą. Entuziastingai į darbą kibę „ripkų“ pjovėjai stebino vieni kitus, į rungtį įsijungė ir dvi moterys, o nugalėtojus teko aiškintis papildomai. Ploniausia „ripka“ siekė 4 mm. Figūrinėje trasoje varžytasi sodo traktoriukais. Jų modeliai skyrėsi, tačiau, pasak renginio vedėjo, traktoriuko greitis priklauso „nuo tarpinės tarp sėdynės ir vairo“, todėl visi lygūs. Trasoje panoro varžytis ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.

Vėliau dalyviai rinkosi įvairias sportines varžybas, kiti – į garsų meditaciją ar vyno degustaciją, šaulių užsiėmimus ar pramogas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments