blank
Omniva nuotr.

Padaugėjus pranešimų apie sukčiavimo atvejus, prisidengiant „Omnivos“ vardu, įmonė įspėja neatidaryti įtartinų nuorodų ir jokiu būdu nevesti asmens bei mokėjimo kortelės duomenų. Dažnu atveju sukčiai apsimeta skelbimų portale parduodamos prekės pirkėjais ir prašo atsiųsti ją per „Omniva“ kurjerį. Tuomet išsiunčia pardavėjui nuorodą į netikrą tinklalapį su forma, kurioje prašoma užpildyti mokėjimo kortelės duomenis. Įmonė atkreipia dėmesį, kad po tam tikro laiko nuorodos būna nebeaktyvios.

Nors sukčių nurodomos interneto svetainės išvaizda yra panaši į oficialias „Omniva“ valdomas svetaines, įmonė informuoja ir perspėja, kad ji neteikia tarpusavio atsiskaitymo paslaugų. Svarbu atkreipti dėmesį, kad įmonei priklauso ne viena interneto svetainė – omniva.lt, mano.omniva.lt, kaledos.omniva.lt, tarptautines.omniva.lt ir kitos, – tačiau nė vienoje iš jų neprašoma pateikti mokėjimo kortelės duomenų.

Įmonė teigia, kad, nenorint pakliūti į sukčių pinkles, būtina atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Visų pirma – nuoroda į svetainę. Joje privalo būti visas oficialus interneto svetainės pavadinimas: jei matoma, kad nuorodoje rodoma tik dalis informacijos arba keista panašių žodžių kombinacija, puslapis netikras. Jei prašoma pateikti mokėjimo kortelės duomenis, puslapis taip pat nepriklauso įmonei „Omniva LT“, pabrėžiama pranešime.

gimtasis straipsniai
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments