Prireikė pareigūnų pagalbos
Prireikė pareigūnų pagalbos

Birželio 13 – osios rytą Rokiškio rajono policijos komisariato Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami nustatytame maršrute Obelių seniūnijos keliuose netoli Lietuvos-Latvijos pasienio, per galinio vaizdo veidrodėlį pastebėjo lauko keliuku važiuojantį automobilį.

Jo vairuotojas, pamatęs policijos pareigūnų automobilį, iškart pakeitė judėjimo kryptį ir bandė bėgti nuo pareigūnų. Tai sukėlė įtarimą. Pasivijus automobilį, pareigūnai sulaikė 6 migrantus, Vietnamo Socialistinės Respublikos piliečius, kurie nelegaliai kirto Lietuvos – Latvijos sieną, ir juos gabenusio automobilio vairuotoją, kuris bandė bėgti nuo pareigūnų. Šiuo metu vyras yra sulaikytas. Įtariamasis (gim. 1984 m.) gyvena Lazdijų rajone.

Prie Dirdų

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZnaikaTo AleksasSauliusAleksasKolėga Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Znaika
Znaika

Kas iš to sulaikymo:čiaumos Rukloje lietuvišką duoną,o mes užmokėsim.Mes dirbsim,o jie voliosis ir valgis.Reikėjo grusti per sieną atgal.

To Aleksas
To Aleksas

Ne BETKĄ, o BET KĄ ir ne neveltIUI, o neveltUI. Man atrodo, juokiasi puodas, kad katilas juodas. 🙂

Saulius
Saulius

Policija sienos pažeidėjus gaudo. Įdomu ką veikia paseniečiai. Išardė patikros punktą tai visokie ir lenda į Lietuvą o tam kas turi tai reguliuoti dzin yra. Svarbu pinigus ale sutaupė.

Aleksas
Aleksas

Ne kolĖga, o kolEga. Neveltiui į policiją betką priima 🙂

Kolėga
Kolėga

Patrulės Agnė, Eglė ir studentas Šarūnas Šaunuoliai 🙂