Ketvirtadienio popietę obeliečiai socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo dalintis užfiksuotais juodų kamuolių dūmais, kurie, anot jų, sklinda iš Obelių spirito varyklos kamino. „Tikriausiai kūrena padangas…“ – svarstė internautai.

„Gimtasis…“ susisiekė su Obelių spirito vadovu Artūru Užgaliu. Jis nuramino, kad jokių neleistinų veiksmų įmonė nesiėmė, juodų dūmų priežastis – naujo tiekėjo kuras. „Atvežė kuro žaliavą, ją pakeitėme, o mūsų krosnis tiesiog nebesusitvarkė su kuro mišiniu. Ėmėmės visų veiksmų, kad greitai problemą išspręstumėm. Buvo minčių stabdyti gamybą. Tačiau darbuotojai problemą išsprendė – juodų dūmų nebėra“, – nuramino vadovas ir pridūrė, jog dėl netinkamo kuro parašė pretenziją tiekėjui.

Kupiškio aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkė Vita Stančikienė „Gimtajam…“ sakė, jog aplinkosaugininkai sureagavo į žmonių nuogąstavimus ir buvo nuvykę į Obelių spirito varyklą. „Viskas įvyko dėl pakeisto kuro, bendrovė viską sutvarkė pati ir po kelių valandų juodų dūmų ore nebebuvo. Ar buvo teršiama, sunku atsakyti – matavimai turi būti atlikti realiu laiku. Atvykus aplinkosaugininkams juodų dūmų debesies nebebuvo – pažeidimų nenustatyta“, – užtikrino V. Stančikienė.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
VietinisHenka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vietinis
Vietinis

Kas iš tos pretenzijos, gamtai žala jau padaryta.

Henka

Dūmai tikrai nėra didžiausia problema, kodėl nefilmuojamos apsaugos priemonės PASPC (poliklinikoje)…. Ukrainoje tauta bruzda… Aiški vadovu nekompetencija…