A. Minkevičienės nuotr.

Pasigedo kainų

Posėdis prasidėjo tylos minute. Taip pagerbtas šią savaitę miręs buvęs rajono politikas, kultūros veikėjas, režisierius Jonas Korenka. Kiek vėliau gražiai atsisveikinta su direktoriaus tarnybą paliekančiu Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos ilgamečiu direktoriumi Albertu Mikulėnu. Tuo kalėdinės šilumos natos ir baigėsi.

Nagrinėjant Obelių vaikų globos namų perdavimo rajono savivaldybei klausimą buvo ir racionalių diskusijų, ir įtarimų, kad dalis turimo turto ateityje gali prašapti.

Klausimą tarybai pristačiusį rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėją Vitalį Giedriką politikai labiausiai kamantinėjo, kodėl nėra dokumentuota, kiekgi namai turi turto ir kodėl ne visas įvertintas pinigais? Algis Čepulis sakė nerandąs turimos organizacinės technikos, aplinkos priežiūros įrenginių. Stasys Meliūnas klausė, kodėl, pavyzdžiui, dviratis įvertintas, o kompiuteris – ne? Irmanto Tarvydžio įsitikinimu, iki balsavimo tarybai turėjo būti pateiktas perdavimo aktas, kuriame visas turtas surašytas, neišskiriant ir to, kuris yra visiškai bevertis, kad vėliau nepaaiškėtų, kad nėra „to ar ano“.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie