blank
Jūžintų ir Obelių seniūnijų seniūnas Vytautas Stakys. R. Grigalienės nuotr.

Bendruomenė nebesitaikstė su seniūnijos darbu

Pasiteiravus rajono mero Ramūno Godeliausko, dėl ko buvo priimtas sprendimas į Obelių seniūno vietą paskirti būtent V. Stakį, jis atsakė, kad yra patenkintas šio seniūno darbu, todėl pasitikėjo, jog jis su dvigubomis pareigomis susitvarkys. Meras paatviravo, kad į jį kreipėsi Obelių bendruomenės centro pirmininkas Virginijus Pupelis, prašydamas pasidomėti seniūnijos darbu. Jis turėjo pretenzijų dėl tam tikrų darbų atlikimo ir pan. Merui R. Godeliauskui nuvykus į Obelius, bendruomenės centro pirmininko išsakytos pastabos pasitvirtino – rasta akivaizdaus neūkiškumo. Meras tvirtino, kad tokios netvarkos kitose seniūnijose neteko matyti, pastebėtus trūkumus jis pavadino „sovietmečiu“.

Atliekamas auditas

Pasak mero, kilo abejonių dėl viešųjų darbų organizavimo, netgi dėl tam tikrų finansinių dalykų, aplinkos tvarkymo, todėl šiuo metu seniūnijoje atliekamas auditas. Stebėtasi, kodėl seniūnija turi mažai nešiojamųjų žoliapjovių žolei pjauti bei kitos panašios įrangos. Pasak kai kurių obeliečių, viešąsias erdves dažniausia šienaudavo ir tvarkydavo vien Obelių bendruomenės pirmininkas su savo komanda. Taip pat jau buvo tapę įprastu reiškiniu neoficialūs šiukšlynai matomose vietose. Ši problema jau išspręsta, nors, kiek teko girdėti iš vietos gyventojų, ne visi šiais pasikeitimais yra patenkinti – esą nežinia, kur dabar teks mesti šiukšles.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jurgita
Jurgita
2023 10 liepos 12:46

Į lušnas su vaikais yra pavojinga eiti.Ant galvos sūpynės užkito ir niekas nekaltas,nes neužmušė.Ką Obeliuose negalima būtų socialinio būsto atnaujinti iš valstybės lėšų? Kodėl Ukmergėje Pivonijos 1a buvo renovuotas socialinis namas iš valstybės pinigų?Galima ir Obeliuose tą padaryti ir santechnikos vamzdžius suvesti ir vargingiems.

Saulius
Saulius
2023 9 birželio 17:41

Seniūnė kad ir vaiko priežiūros atostogose, tačiau tai jai netrukdė kandidatuoti į savivaldybės tarybos narius TS-LKD sąrašę ir girtis nuveiktais darbais. Čia kažkoks nesusipratimas, juolab kai pati Kaupienė paskirta to paties mero jo pavaduotoja.

naftalinas
naftalinas
2023 9 birželio 16:01

Seniai reikėjo tas ,,kandžių” lizdas išardyti.Kaip vienas obelietis sakė:,,jei tokie būtų du kaip Pupelis,daugiau nuveiktų, negu visa seniūnija.Seniūnijos visai nebereikėtų.

pupa
pupa
2023 15 birželio 10:37
Atsakinėti į  naftalinas

Pupelis irgi tik garsiai rėkia, išpjovė parko medžius ir namo viska susivežė, galėjo gi senyvo amžiaus žmonėms nuvežti ir ką jau jis tokio padarė Obeliams , tegul mokesčius pradeda mokėti, o ne ant kitų puola, kad pats prisidirbęs, tas ir kitus mato

Rekomenduojami video: