Gimtasis Rokiškis Aktualijos Obeliečiai mūru stoja prieš ketinimus uždaryti miesto viešąją pirtį. Teko įsikišti policijai

Obeliečiai mūru stoja prieš ketinimus uždaryti miesto viešąją pirtį. Teko įsikišti policijai

Šiuo metu pirtis Obeliuose neveikia dėl karantino metu įvestų draudimų. Išgirdę žinią apie galimą visišką jos uždarymą, neva ji yra blogos techninės būklės, todėl bus įtraukta į privatizuojamų objektų sąrašą, obeliečiai sujudo, mat pirtis labai reikalinga.

2161
8

Ypač gyvenantiems miesto centre, kuriame nėra vandentiekio. Gruodžio pradžioje gyventojai raštu kreipėsi į rajono savivaldybės administracijos direktorių Andrių Burnicką prašydami paaiškinti situaciją. Nei A. Burnicko atsakymas  raštu, nei Obelių seniūnės Jūratės Šinkūnienės  žodiniai aiškinimai gyventojų neįtikino, todėl norėdami išsiaiškinti situaciją jie kreipėsi į „Gimtąjį…“. Sužinojęs apie būsimą žurnalistės atvykimą į Obelius, prie pirties susirinko ir būrys karšto garo šalininkų, norinčių iš seniūnės išgirsti konkrečių skaičių ir faktų, kodėl ketinama uždaryti šį pastatą. Į karantinui nebūdingą susibūrimą sureagavo policija. Išsamiau apie pirties problemas ir siūlomas alternatyvas – šeštadienio numeryje.

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
krastietis
krastietis
2021 10 sausio 17:52

Tai čia gaunasi seniūnė įniciatorė pirties uždarymui??? Nu pi piec Moterėlė…!!!

Justas
Justas
2021 10 sausio 11:44

O šakių Obeliečiai neturi?

obeliete
obeliete
2021 10 sausio 17:48
Reply to  Justas

Turi Obeliečiai ir šakių ir dalgių.Tegul seniūnė pasižiūri internete Obeliečių akciją,,pyst ir dingo mūsų kelias” gal tada praeis noras uždaryti pirtį.

obelis
obelis
2021 10 sausio 10:51

Gerai, kad žmonės susirinko dėl pirties. Yra būtina susirinkti ir seniūniją papurtyti dėl vandentiekio ir centralizuotos kanalizacijos pravedimo Obeliuose ir Obelių priemiestyje. Įdomu ar aplamai kas nors yra daroma šiuo klausimu? Šį klausimą laikas kelti rajoniniu ar netgi respublikiniu lygiu, nes valdžia grasina baudomis už lauko tualetus ir rezervuarus, nors patys neįstengė pravesti sistemų.

ona
ona
2021 10 sausio 18:19
Reply to  obelis

O tu nežinai, kad seniūnija jau įsivedė vandenį,o kam dar daugiau bevedžioti ?

Žiūrovas
Žiūrovas
2021 8 sausio 15:12

Manau, jei Jūratė taip uoliai sieks užsibrėžto tikslo,tai greitu metu mes ją kartu su Andriumi pamatysime kaip pagrindines ,,žvaigždes” serialuose,,Laikykitės Ten su Andriumi Tapinu” ar ,,KK2″ papūgos,

Margė
Margė
2021 8 sausio 12:43

Štai taip Konservatoriai reitingus Obeliuose kelia.Gėda.

ona
ona
2021 7 sausio 16:37

Gal Meras ir Šimkūnienė norėtų išbandyti ką reiškia prisinešti vandens iš šulinio,pasišildyti ant dujinės,o tada visa šeima nusiprausti bliūde .Gal tada nekiltų minčių privatizuoti pirtį kai Obeliuose nėra nei vandentiekio,nei kanalizacijos.