blank
COVID-19 testavimas.(ELTA) nuotr.

„Pastarąją savaitę protrūkių ugdymo įstaigose skaičius išaugo, kaip ir buvo prognozuojama, vaikams sugrįžus po žiemos atostogų. Šios dienos duomenimis, bendras ugdymo įstaigose užfiksuotų protrūkių skaičius siekia 583“, – pirmadienį Eltai teigė L. Grinytė-Jauniškienė.

NVSC atstovės teigimu, didžiąją dalį – 79 proc. sudaro protrūkiai pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo įstaigose. Kiek mažiau protrūkių fiksuojama ikimokyklinio bei profesinio ir aukštojo ugdymo įstaigose.

„Protrūkiai ikimokyklinio ugdymo įstaigose sudaro apie 20 proc., protrūkių profesinio ir aukštojo ugdymo įstaigose užfiksuota vos keletas“, – teigė L. Grinytė-Jauniškienė.

Visgi L. Grinytė-Jauniškienė pabrėžė, kad gausių protrūkių, kuriuose būtų pirminių užkrėtimų, šiuo metu nėra.

„Reikėtų atkreipti dėmesį, kad protrūkiai nėra gausūs (vidutinis atvejų skaičius protrūkyje – 3). Apie 98 proc. protrūkių registruota mažiau nei dešimt susijusių pirminių atvejų. Gausių protrūkių, kuriuose pirminių susijusių atvejų skaičius viršytų 20, šiuo metu nėra. Didžiausias protrūkyje fiksuotas atvejų skaičius – 18“, – kalbėjo L. Grinytė-Jauniškienė kartu pridurdama, kad daugiausia protrūkių fiksuojama Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių ugdymo įstaigose.

ELTA primena, kad visai Lietuvai esant juodojoje spalvinėje zonoje, praėjusią parą, sausio 23-iąją, koronaviruso infekcija patvirtinta dar 3637 žmonėms, mirė 2 žmonės, paskiepyta bet kuria skiepo doze152 asmenys, skelbia Statistikos departamentas.

Nuo pandemijos pradžios bendras COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius šalyje pasiekė 612500.

blank
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments