Gimtasis Rokiškis Aktualijos Nuo mokymų – iki šiltų apsilankymų

Nuo mokymų – iki šiltų apsilankymų

Kokie praėjusieji metai buvo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Rokiškio skyriui, ko pasigendama Rokiškyje ir kodėl mūsų rajone dar nėra įgyvendinama „Šiltų apsilankymų“ programa?

470
0

 Mokymai, parama…

Apibendrindama metų veiklą, Rokiškio skyriaus vadovė Regina Sketerskienė pateikė keletą svarbiausių skaičių. 748 žmonės mokyti higienos įgūdžių – tai socialiniai darbuotojai bei kiti, kurių veikla susijusi su maisto produktais. 514 žmonių pramoko pirmosios pagalbos arba šiuos įgūdžius patobulino – tai vairuotojai, įmonių, švietimo ir kitų įstaigų, organizacijų darbuotojai, kurie atsakingi už pirmosios pagalbos suteikimą, taip pat socialiniai darbuotojai, grožio, sveikatingumo, apgyvendinimo   paslaugas teikiantys asmenys.

Higienos ir pirmosios pagalbos suteikimo įgūdžių buvo galima išmokti ne tik Rokiškio mieste, bet ir seniūnijose. „Seniūnijose vykusiuose mokymuose dėmesys skirtas sunkiau besiverčiančioms šeimoms. Gausiausiai juose dalyvavo Jūžintų, Panemunėlio, Kriaunų žmonės. Teko dirbti net su trisdešimčia klausytojų“, – komentavo skyriaus vadovė.

Taip pat koordinuotas projektas „Parama maisto produktais“. Pagal jį rajone paramą kas mėnesį gavo apie 4 tūkst. žmonių. Nemažai asmenų kreipdavosi dėl paramos drabužiais, avalyne, dėl kompensacinės technikos (ramentų, vežimėlių, funkcinių lovų ir pan.). „Išvedus apsilankiusiųjų vidurkį paaiškėjo, kad dėl paramos drabužiais, avalyne ir kompensacine technika per dieną kreipdavosi bent du žmonės. Labai dėkoju rajono gyventojams už atneštus geros kokybės drabužius ir avalynę. Visi geradariai užregistruoti. Jų net 38“, – džiaugėsi R. Sketerskienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie