Sumedžiotą briedį brakonieriai negailestingai išmėsinėjo, paliko tik jo likučius. V. Adamonio archyvo nuotr.

Apie jų įžūlumą prakalbo „Sartų“ klubo medžiotojas Valdas Adamonis. Jis piktinosi, jog šiais metais klubo prižiūrimoje teritorijoje nuo brakonierių kulkos krito keturi miško žvėrys: trys danieliai ir briedis. Medžiotojas viliasi, jog viešumas juos šiek tiek pristabdys.

„Klubo plotuose suradome brakonierių nušautą briedį. Jis jau buvo išmėsinėtas. Apie įvykį pranešėme visoms atitinkamoms tarnyboms. Gal viešumas brakonierius kiek atbaidys?.. Šį sezoną aptikome ir tris nušautus danielius. Vienas jų pagal vilkimo žymes buvo išvežtas, du tiesiog palikti. O kiek dar nežinome…“ – piktinosi V. Adamonis.

Anot medžiotojo, į pagalbą kovoje su brakonieriais vėl teks pasitelkiant kaimų gyventojus. „Esame kalbėję su vietiniais, prašėme jų, kad apie įtartinus nematytus asmenis praneštų mums. Suprantame, jog atsakingos tarnybos visur nesuspės. Kiek sugebėsime, budėsime patys. Žinoma, patys automobilių stabdyti negalime, juolab domėtis, kas juo vežama. Vis dėlto bendromis pastangomis badysime pažaboti brakonierius“, – kalbėjo V. Adamonis.

 

 

kasyba

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Medziotojas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Medziotojas
Medziotojas

patys saudot ir i viesuma keliat 🙂 geda! Medziotojai didziausi brakonieriai!