blank

Vairavimo mokykloje galite įgyti visas vairavimo kategorijas, išskyrus D kategoriją. Ir tik šioje mokykloje mūsų rajone galite lankyti A ir BE kategorijos kursus. Taip pat tai bene vienintelė vieta, kurioje vairuotojai, praradę vairuotojo pažymėjimus už įvairius pažeidimus, gali atlikti papildomus kursus šiam pažymėjimui susigrąžinti.

Kaip pasakoja UAB „Jonroka“ direktorius Jonas Katinauskas, mokykla per metus išleidžia apie tris šimtus B kategorijos ir apie 50 A kategorijos kursus pabaigusių mokinių. Šiuo metu, sparčiai kylant kuro kainoms ir gražėjant orams, ypač aktuali naujovė – turintiems B kategorijos vairuotojo pažymėjimus išlaikyti papildomus šešių valandų kursus, kurie suteikia galimybę naudotis lengvuoju motociklu, kurio variklio darbinis tūris yra iki 125 kub.

„Papildomi kursai užtrunka vos šešias valandas, iš kurių penkias valandas vyksta praktinis važinėjimas, o šeštąją valandą – įskaita. Jei žmogui pavyksta visa tai padaryti, mes susisiekiame su „Regitra“, registruojame, kad žmogus išlaikė B kategorijos praplėtimo kursus, o tada užtenka nuvykti į „Regitros“ padalinį ir atnaujinti vairuotojo pažymėjimą. Laikyti kažkokių papildomų egzaminų visiškai nereikia“, – pasakoja J. Katinauskas.

Kaip sako bendrovės direktorius, jų vairavimo mokykla pirmoji Lietuvoje A kategorijos mokymams pritaikė elektromobilį „Tesla“, tad UAB „Jonroka“ ne tik rūpinasi būsimais vairuotojais, bet ir stengiasi prisidėti prie švaresnės pasaulio ateities.

UAB „Jonroka“  vairavimo mokykla šiuo metu turi savo filialus Rokiškyje, Anykščiuose ir Zarasuose, o patogiai užsiregistruoti į kursus galite internetinėje svetainėje www.jonroka.lt. Taip pat į visus rūpinus klausimus jums bus atsakyta susisiekus telefonu 8 698 70 127,  el. paštu jonrokakeliones@gmail.com, arba „Facebook“ socialinio tinklo paskyroje „Jonroka“.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments