blank
„Norfos“ prekių automobilis gatvę užtveria teisėtai. A. Minkevičienės nuotr.

Antrą savaitę Nepriklausomybės aikštėje, ties „Norfos“ parduotuve, rytais vairuotojai patiria nepatogumų. Prekių į „Norfą“ atgabenusi sunkiasvorė užtveria du trečdalius važiuojamosios dalies, tad lengvųjų mašinų vairuotojams tenka manevruoti „lipant“ ratais ant pėsčiųjų zonos trinkelių.

Paaiškėjo, jog dėl senamiesčio remontuojamo turgelio „Norfos“ prekių gabentojai nebeturi kitos išeities: įvažiavimas į parduotuvės vidinį kiemą iš Respublikos gatvės turgelio teritorija uždarytas, o sunkiasvorei pralįsti tarp viešbučio ir banko pastatų – neįmanoma. „Ką man daryti? Senąjį įvažiavimą uždarė, teliko stoti gatvėje ir prekes iškrauti“, – vairuotojas neslėpė daug kartų sulaukęs lengvųjų mašinų vairuotojų pasipiktinimų ir nuostabos.

Miesto seniūnas Arūnas Krasauskas paaiškino, jog vežėjams leista stoti Nepriklausomybės aikštėje ir išsikrauti prekes, šis sprendimas suderintas su rajono policija. Tad kitiems eismo dalyviams teks laikinai pakentėti, kol vėl bus atidarytas sunkiasvorių įvažiavimas į parduotuvės kiemą iš Respublikos gatvės.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marius
Marius
2017 1 gegužės 7:31

Nuotraukoje matyti, kad sunkvežimis pastatytas kampu, užimant abi eismo juostas.
Jei vairuotojas jį pastatytų tiesiai – užimtų tik vieną juostą ir kiti automobiliai galėtų pravažiuoti. Iš dabartinio parkavimo matosi, jog vairuotojas galvoja tik apie prekių iškrovimo patogumą.

Rekomenduojami video: