Dėl automobilio „Toyota Corolla“ avarijos vairuotojai kaltino slidų kelią.

Kartu su snygiu kelininkams ir seniūnijų darbuotojams prasideda darbymetis. Vakar ryte į darbą Rokiškio miesto gyventojai briste brido per sniegą, automobiliai riedėjo nevalytomis gatvėmis. Užvakar nuo Rokiškio Kamajų link mašinos judėjo 20 km/h greičiu paskui slidinėjančių sunkvežimių kolonas… Valdininkai ragina sniegu džiaugtis, o kelininkai – neperlenkti lazdos.

Ryte miesto keliai buvo nevalyti

Vakar ryte į darbą Rokiškio miesto gyventojai klampojo snieguotais šaligatviais, nevalytos buvo ir intensyviausio eismo miesto gatvės. Pasak Rokiškio seniūno pavaduotojo Egidijaus Žaliausko, trečiadienį apie 6 val. pradėjo smarkiai snigti ir kol nesiliovė, nebuvo verta valyti kelių ar kelkraščių.

„Kai tik snygis baigėsi, į gatves išvažiavo technika, prasidėjo darbas. Reikia džiaugtis sniegu. Juk jo šiemet buvo mažai. Tikiuosi, gyventojai bus kantresni, supratingesni. Miesto keliai seniūnijos nurodymu bus valomi tik nustojus snigti“, – pakartojo E. Žaliauskas.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio „Gimtajame…“

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
manaumokanti mokesciusto violetsjuokasMika Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
manau
manau

i klausima kodel nevalyta-atsakoma,kad reikia dziaugtis sniegu, jo siemet mazai. ar tai normalus valdininko atsakymas zmonems………….beto sniego siemet mazai, tai kad ir to nesugeba nuvalit. o mokescius zmones moka.

mokanti mokescius
mokanti mokescius

juokingai skamba pradejo valyti kai nustojo…tada uzsalo ir nei druska nei smelis nepadeda, Utenos rajonas, Kupiskio nuvalyti keliai tvarkingi visa ziema, na o Rokiskis kaip visada pievas kalba, teisinasi bet nedaro nieko.Vaziuoji i darba amzinai su itampa. Lenkija pradeda kelius pilti pries snygi, o musu laukia kol nustos…nera baudziamumo po avariju reiketu i teisma kreiptis.

to violets
to violets

Yra tokios lentos dedamos ant dvieju koju, vadinamos – slides.

juokas
juokas

cha cha,kelininkai dirba issijuose…kur jie dirba.? sovietu laikais visi keliai budavo nuvalyti idealiai…dabar dirba issijuose o keliai nepravaziuojami. ..

Mika
Mika

Va čia tai logika! Tai visai nevalykit, juk kitą dieną vėl snigs.

tomas
tomas

Mokame uz keliu prieziura, o kokybes nera, kodel kaimynines salys ta daro be priekaistu, gal nustokite vogti valstybinius pinigus ir dirbkite savo darba, o kai sakote, kad darbai pradedami tik nustojus snigti, tai gal kovo menesi nustos snigti ir pradekite dirbti, juokingai skamba jusu toks poziuris.

violets
violets

Sniegu gal reike džiauktis, bet kaip darba mokykla pasiekt is kaimo.