blank
Dėl automobilio „Toyota Corolla“ avarijos vairuotojai kaltino slidų kelią.

Kartu su snygiu kelininkams ir seniūnijų darbuotojams prasideda darbymetis. Vakar ryte į darbą Rokiškio miesto gyventojai briste brido per sniegą, automobiliai riedėjo nevalytomis gatvėmis. Užvakar nuo Rokiškio Kamajų link mašinos judėjo 20 km/h greičiu paskui slidinėjančių sunkvežimių kolonas… Valdininkai ragina sniegu džiaugtis, o kelininkai – neperlenkti lazdos.

Ryte miesto keliai buvo nevalyti

Vakar ryte į darbą Rokiškio miesto gyventojai klampojo snieguotais šaligatviais, nevalytos buvo ir intensyviausio eismo miesto gatvės. Pasak Rokiškio seniūno pavaduotojo Egidijaus Žaliausko, trečiadienį apie 6 val. pradėjo smarkiai snigti ir kol nesiliovė, nebuvo verta valyti kelių ar kelkraščių.

„Kai tik snygis baigėsi, į gatves išvažiavo technika, prasidėjo darbas. Reikia džiaugtis sniegu. Juk jo šiemet buvo mažai. Tikiuosi, gyventojai bus kantresni, supratingesni. Miesto keliai seniūnijos nurodymu bus valomi tik nustojus snigti“, – pakartojo E. Žaliauskas.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio “Gimtajame…”

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
7 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
manau
manau
2017 6 sausio 19:39

i klausima kodel nevalyta-atsakoma,kad reikia dziaugtis sniegu, jo siemet mazai. ar tai normalus valdininko atsakymas zmonems………….beto sniego siemet mazai, tai kad ir to nesugeba nuvalit. o mokescius zmones moka.

mokanti mokescius
mokanti mokescius
2017 5 sausio 18:43

juokingai skamba pradejo valyti kai nustojo…tada uzsalo ir nei druska nei smelis nepadeda, Utenos rajonas, Kupiskio nuvalyti keliai tvarkingi visa ziema, na o Rokiskis kaip visada pievas kalba, teisinasi bet nedaro nieko.Vaziuoji i darba amzinai su itampa. Lenkija pradeda kelius pilti pries snygi, o musu laukia kol nustos…nera baudziamumo po avariju reiketu i teisma kreiptis.

to violets
to violets
2017 5 sausio 15:04

Yra tokios lentos dedamos ant dvieju koju, vadinamos – slides.

juokas
juokas
2017 5 sausio 13:47

cha cha,kelininkai dirba issijuose…kur jie dirba.? sovietu laikais visi keliai budavo nuvalyti idealiai…dabar dirba issijuose o keliai nepravaziuojami. ..

Mika
Mika
2017 5 sausio 10:42

Va čia tai logika! Tai visai nevalykit, juk kitą dieną vėl snigs.

tomas
tomas
2017 5 sausio 10:28

Mokame uz keliu prieziura, o kokybes nera, kodel kaimynines salys ta daro be priekaistu, gal nustokite vogti valstybinius pinigus ir dirbkite savo darba, o kai sakote, kad darbai pradedami tik nustojus snigti, tai gal kovo menesi nustos snigti ir pradekite dirbti, juokingai skamba jusu toks poziuris.

violets
violets
2017 5 sausio 8:32

Sniegu gal reike džiauktis, bet kaip darba mokykla pasiekt is kaimo.