Tiek vasarą, tiek žiemą važiuojantieji Pagojės garažų kvartalo link laužo savo automobilius. J. Kačerausko nuotr.

Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė „Gimtajam…“ sakė, jog kartkartėmis ši pralaida kelia rūpesčių, tačiau viena seniūnija ją sutvarkyti bejėgė. „Gal bebrai ten ką nors užkimšo ar vairuotojai patys kuo nors užkišo. Ne visi garažų savininkai ten tvarkingi. Kiekvienais metais iš tos teritorijos išvežame daug šiukšlių. Jei pralaida yra sugriuvusi, žinoma, reikės tvarkyti. Tačiau tokiomis oro sąlygomis jos nesutvarkysi. Prieš ketverius ar penkerius metus ši pralaida buvo pakeista. Tačiau nebuvo gero pagrindo ir problema kartojasi. Įvažiavimas taip pat prastos būklės – duobė ant duobės. Gaila, kad pati garažų savininkų bendrija nėra organizuota. Nedidelę duobę juk įmanoma panaikinti savomis pastangomis. Užuot tą padarius, geriau toliau laužyti automobilius, – teigė D. Janulienė ir pridūrė: – Mes informuojame rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyrių apie tai, kad būtina sutvarkyti pralaidą. Seniūnija turi tik traktorių, kuriuo gali nebent sniegą nustumdyti. Didieji darbai vykdomi per minėtą skyrių.“

Anot D. Janulienės, pati seniūnija pralaidos netvarko. Jei ji prašosi remonto, savivaldybė skelbia konkursą ir viešųjų pirkimų būdu perka tvarkymo paslaugas. „Seniūnija tik perduoda informaciją“, – akcentavo seniūnė.

„Gimtąjį…“ ji patikino, jog netvarkingą pralaidą apžiūrės ir įvertins.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
antanasAušra Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
antanas
antanas

Man atrodo kad garazu savininkai uz uzdiebamus punigus juose galetu klientams ir ivaziavima bent jau patvarkyt…

Aušra
Aušra

Garažų bendrijos pirmininko užklausus už ką mes kiekvieną mėnesį mokame mokestį, jis atsako už kelio, garažų tvarkymą, seniau būdavo ir už šiukšles, nors konteineriai nebuvo pastatyti. Tai kodėl per tiek metų nebuvo didžiausios duobės užpiltos bent jau smėliu? O varvančiam stogui nebuvo lėšų, patys rinkome pinigėlius ir tvarkėme. Turime garažą, tačiau į jį beveik neįmanoma privažiuoti… Tai kur nuplaukia tie pinigėliai?