Juodupės Skersinės gatvė tvarkoma neišsiaiškinus, ar netrukus nereikės jos vėl ardyti. R. Keliuotytės nuotr.

Piliečiui skauda

G. Kirslys prisistatė kaip pilietiškas pilietis, kuriam skauda, kai savivaldybės lėšos naudojamos neūkiškai. „Seniūnas sumanė tvarkyti Skersinės gatvę, o juk tos gatvės gyventojai neturi vandentiekio ir nuotekų sistemos, yra pateikę prašymus. Taigi kai tą sistemą ves, gatvę vėl ardys ir kasinės. Tai kam dabar ją tvarkyti, asfaltuoti, kam mėtyti pinigus?“ – piktinosi neūkiškumu Gintautas. Jis teigė kalbėjęs su Juodupės seniūnu Valdu Adomoniu ir esą nieko nepešęs. „Gal jūsų paklausys?“ – tikėjosi juodupietis.

Seniūnas nežino, kas vyksta seniūnijoje?

Iš karto po skambučio nuvykę į Juodupę pamatėme, kad Skersinės gatvėje jau sutelkta technika, duobės parengtos lopyti. Susiradę seniūną V. Adomonį pasiteiravome, ar tiesa, kad Skersinės gatvėje netrukus prasidės vandentiekio ir nuotekų sistemos įrengimo darbai? Seniūnas teigė apie tai nežinantis, esą tai yra įmonės ( „Rokiškio vandenys“ – aut. past.) reikalas, o lėšų keliams tvarkyti skyrė rajono savivaldybė. „Sutvarkėme, palopėme pagrindines Juodupės gatves. Kas liko, skyrėme ir mažesnėms gatvėms, tokioms kaip Skersinės. Baisios duobės ten buvo, darome gerą darbą, o dar pyksta“, – stebėjosi seniūnas.

Paklaustas, ar nevertėjo pirmiausia išsiaiškinti, kada Skersinės gatvėje bus įrengiama vandentiekio bei nuotekų sistema, ir tik tuomet lopyti duobes, seniūnas sakė, kad toks gatvių palopymas tetarnauja vos metus, tai nėra kapitalinis remontas, todėl jis neįžvelgia problemų.

Panašu, kad komunikacija tarp rajono paslaugų teikėjų stringa, kaip tame priežodyje – dešinė nežino, ką daro kairė. Jei seniūnas būtų tinkamai atlikęs tiesioginę savo pareigą, gyventojai neieškotų atsakymų per žiniasklaidą.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PasipiktinusipraeivėJuodupietė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pasipiktinusi
Pasipiktinusi

Nieko gero šis seniūnas nepadaro, takaliai baisūs, keliai baisūs. Galėtų labiau savo užpakalį pajudinti.

praeivė
praeivė

Šį rytą, eidama pro 100-čio aikštę, susidomėjau, kas gi ją taip puošia. Pasirodo būrelis „Artrito“ klubo moterų, kasdien praeidamos pro šią aikštę, nutarė, kad Lietuvos valstybės dienai ji nusipelnė pagarbos ir savo iniciatyva, susinešusios gėlių sodinukus, ją apsodino gėlėmis. Jei visi būtume tokie pilietiški ir neabejingi grožiui, mūsų miestas žydėtų.

Juodupietė
Juodupietė

Labai daug Juodupės miestelio gatvių duobėtos… šiemet į duobes, žmonės dirbantys viešuosius darbus pripylė kažkokio birsus asfalto, bet jis po gero lietaus iškart „išplauks“ iš duobių. Pastoviai reikia manevruoti tarp duobių, nenorint į jas įšokti.