blank
Daugiabučio Pandėlyje gyventojai pakraupę butą įsigijusiais naujakuriais, kurie esą nevengia ir patriukšmauti, ir grasinimais pasišvaistyti, o pastaruoju metu dar ir fekalijų po langais papylė. V. Leščinskienės nuotr.

Jaučiasi nesaugiai

Kaip aiškino šio namo gyventojai, naujieji kaimynai, galima sakyti, dar pilna koja neatsikraustė, bet jau visiems įgriso iki gyvo kaulo. „Kol kas nuolatinai jie čia negyvena, butą remontuoja. Bet ne kiek remontuoja, kiek švenčia. Kažką paremontuoja, o tada lėbauja prisikvietę vietinės, nekokios reputacijos kompanijos, kurie Pandėly žinomi kaip pagarsėję vagys, chuliganai. Baisu, baisu labai“, – pasakojo vardo ir pavardės nenorinti atskleisti šio namo gyventoja.

„Mums su vyru reikia į darbą keltis, o naujieji kaimynai visą naktį prasitrankė“, – sako kita taip pat prisistatyti nenorėjusi šio namo gyventoja. Abi moterys tikino, jog nori išlikti anonimėmis, nes bijo naujųjų kaimynų. „Nieko jiems negali pasakyti, žmoniškai pasikalbėti, nes sulauksi grasinimo „gauti į galvą“ ir visokių kitokių „gražių“ žodžių. Tai ką tu tokiems pasakysi?“ – teigė kompromiso su kaimynais nerandančios pandėlietės. „Visas namas nelaukiam tos dienos, kada jie atsikraustys“, – tvirtino moterys.

Kreipėsi į seniūną, tik… ką jis padarys?

Anot daugiabučio gyventojų, kantrybės taurė persipildė, kai po naujausių kaimynų apsilankymo po langais atsirado „staigmenėlė“ – ant žemės pridrabstyta fekalijų su panaudotomis tualetinio popieriaus draiskanomis. „Toks pyktis sukilo, kad negaliu. Tai ką, nežino, kur tualetas? Ar čia tyčia papylė, o dabar nesirodo?“ – piktinosi daugiabučio gyventoja, neapsikentusi šlykštaus vaizdo, kvapo ir užbarsčiusi fekalijas atneštomis žemėmis, o vaizdelio ant sniego nuotraukas išsisaugojusi telefone. Dėl šios problemos kreiptasi ir į seniūną, tačiau, pasak gyventojų, jis paaiškinęs, kad nieko negalįs padaryti, telieka laukti, kada šio namo gyventojai vėl pasirodys naujame savo būste ir pabandys su jais pasikalbėti.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: