Po nesėkmingo pirmojo tarybos opozicinių frakcijų bandymo inicijuoti nepasitikėjimą vicemeru Egidijumi Vilimu, istorija nesibaigė ir tęsiasi toliau. Praėjusią savaitę tarybos opozicinė Lietuvos laisvės sąjungos frakcija kreipėsi į savivaldybės administracijos direktorių V. Rancevą, prašydama leidimo susipažinti su visa vidaus audito surinkta medžiaga ir išvadomis apie E. Vilimo kuruojamų švietimo, sveikatos, sporto sričių įstaigų darbą. Ketvirtadienį visi norintys tarybos nariai, turėję pakankamai laiko susipažinti su audito surinkta medžiaga ir išvadomis, galėjo užduoti K. Zakšauskui papildomų klausimų.

Deja, auditoriaus surinkta medžiaga ir pažeidimai švietimo, sveikatos, sporto sričių įstaigų darbe rūpėjo ne visiems – iš 25 tarybos narių atvyko tik 9.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
smalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Gera savivaldybėje dirbti, už nieką nereikia atsakyti, prieš rinkimus makaronų prikabini rinkėjams, tave išrenka ir prasitrini kadenciją. Jei ant mero tarnybinio automobilio bus lipdukas, tai kaip automobilis stovės garaže po atviru dangumi Basanavičiaus gatvėje? Visi matys, dar kas nufotkins ir įdės į socialinį tinklą.