blank

Šeštadienį nuo pat ryto ėmė šurmuliuoti Nepriklausomybės aikštė. „Gimtojo Rokiškio“ kiemelyje būriavosi skaitytojai, smalsuoliai, aktyvūs rokiškėnai ir į svečius atvykę kraštiečiai: kas čia pat vartė naujausią šeštadienio numerį, ieškodami šviežių naujienų, kas teiravosi miesto šventės renginių ir, gavę gimtadienio žemėlapį, ėmėsi  jį iškart nagrinėti, kas teiravosi prenumeratos akcijos sąlygų ir iškart traukė piniginę, džiaugdamiesi galimybe čia pat užsiprenumeruoti „Gimtąjį…“ metams gerokai pigiau.

Į visą šį šurmulį įsiliejo kraštiečiai – Vilniaus klubo „Pragiedruliai“ nariai, sugrįžę į gimtinę ne tik pasidžiaugti miesto gimtadieniu, bet ir pasveikinti kolegos – klubo vadovui Algiui Naručiui bus įteiktos  Krašto garbės piliečio regalijos. Taigi kraštiečiai su Arvydu Bagdonu ir Donatu Smalinsku priešakyje nuo pat šeštadienio ryto peržvelgė rajono naujienas „Gimtajame Rokiškyje“. Beje, jie jau daugelį metų – ištikimi „Gimtojo…“ skaitytojai ir bičiuliai.

Šurmulys laikraščio kiemelyje netilo: čia užsuko vietos saviveiklininkai, traukė armoniką – ėmė skambėti liaudies dainos…

Miesto gimtadienio režisierius Erikas Druskinas, aikštėje duodamas nurodymus, kaip statyti čia iš visos Lietuvos suvažiavusius senovinius automobilius, džiaugėsi, kad kol kas šventė vyksta sklandžiai.

 

blank

blank

 

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: