Prie Dirdų

To iki šiol nėra buvę

Prisijungęs prie „Tamo“ dienyno J. Tūbelio progimnazijos mokinės tėvas vietoje matematikos mokytojos pavardės rado šokiruojantį užrašą, jo vaikui prirašytų „kuolų“, o pastabos vietoje – necenzūrinį tekstą.

„Pataikėt „ant karštųjų“, kaip tik dabar aiškinamės. Tai rimtas dalykas“, – neneigė J. Tūbelio progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas. Jis neslėpė – matematikės slaptažodžiu buvo pasinaudota savaitgalį. Mokyklos informatikas apie tai tuojau pat pranešė mokytojai ir tą pačią minutę buvo pakeistas jos slaptažodis.

„Šaltinį operatyviai išsiaiškinom, detales dėliojamės. Dabar šnekamės su tėvais“, – sakė direktorius. Jam svarbu žinoti, kokių motyvų turėdami nepilnamečiai taip pasielgė, kas sudėliojo galutinius taškus.

Nepaisant to, kas nutiko, direktorius įsitikinęs, kad „Tamo“ sistema yra saugi. Tokių įsilaužimų, anot Z. Pošiūno, progimnazijoje iki šiol nėra buvę. Direktorius paaiškino, kad prie „Tamo“ dienyno gali prisijungti tik tie, kas turi slaptažodžius – mokytojai ir mokinių tėvai.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

 

 

 

 

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie