Redakcijos archyvo nuotr.

Sumaišė kortas

Pernai gruodyje prasidėjusi rajono valdžios krizė, vicemero ir savivaldybės administracijos direktoriaus interpeliacijos sujaukė ir dviejų įmonių jungimo planus. Rajono taryboje pasikeitus valdančiųjų daugumai, nemalonumai pasiekė AB „Rokiškio komunalininkas“: mero patarėjo posto netekęs „tvarkietis“ Albinas Urbonas pasitraukė ir iš bendrovės valdybos pirmininko pareigų. Bendrovėje atliktas veiklos ir finansų auditas. O jo rezultatai ne vieną politiką, artimiau nesusijusį su šia bendrove, pribloškė ne tik neūkiškumu, bet ir bandymais slėpti nuostolius auginančią veiklą.

Prieš pora savaičių rajono tarybos valdančioji dauguma sušaukė pasitarimą dėl AB „Rokiškio komunalininkas“ padėties ir perspektyvų. Į pasitarimą kviesti bendrovės akcininkai, buvę ir esami jos vadovai, atsakingi darbuotojai, taip pat ir rajono vadovai. Bendrovei laikinai vadovaujantis Vingaudas Šarmaitis į pasitarimą neatvyko, nesulaukta vadovo pareigas palikusio Gintauto Rekertos, neatvyko ir rajono meras Antanas Vagonis, iki mero pareigų vadovavęs šiai bendrovei.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MalvinaRima Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Malvina
Malvina

Privatizuokite šias įmones ir jos dirbs sėkmingai, kai nesikiš politikai..ir dar- gal ponia korespondentė nemokate su finansais tvarkytis? nereikia rašinėti netiesos, gal jau gana

Rima
Rima

Ar galite leisti dirbti šioms įmonėms????? Baikit jūs visi su tais jungimais ir nejungimais..jokių temų daugiau neturite p. Minkevičiene ar ką?? Šiose įmonėse dirba žmonės, tie patys rinkėjai..ar jums kitaip atrodo?? ar bent kada pagalvojote, kaip jaučiasi šių įmonių darbuotojai?? ar čia asmeninė komunalininko ar politikų (Tarvydžio, Girštauto, Meliūno) korespondentė??