Šis Panevėžio ir P. Širvio gatvių kiemas vairuotojams sunkiai išvažiuojamas. J. Kačerausko nuotr.

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas „Gimtajam…“ teigė, jog už daugiabučių teritorijų tvarkymą atsakingi patys gyventojai – daugiabučių bendrijos. Ši pareiga jau keleri metų perėjusi jiems. „Miesto seniūnija prižiūri viešąsias erdves ar teritorijas tarp daugiabučių, kurios neįeina į daugiabučių kiemų plotą. Namų bendrijos samdosi bendroves, kurios ir išvalo kiemus. Tiesa, būna tokių atvejų, kad įmonės ne visada kokybiškai atlieka savo darbus, todėl tenka išgirsti įvairiausių nusiskundimų. Kitokiu būdu valdomas daugiabutis sprendimą priima individualiai“, – teigė seniūnas.

A. Krasauskas sakė, jog daugiabučių kiemą, esantį Rokiškio baseino link, prižiūri seniūnija. Seniūnas pripažino, jog šios atkarpos priežiūros darbus apsunkina kelkraštyje palikti automobiliai.

bangenis

11
Rašyti komentarą

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
AlgisPetrasViktorasNelsonRokiškietė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Algis
Algis

Aikšteles prie daugiabučių nesunkiai gali prasivalyti ir patys kas važinėja ir laiko mašinas, labai jau visi pasidarė, kad viską padarytų kiti, jiems belieka tik važinėti ir šiukšlinti aikšteles.

Petras
Petras

Kodel turime imti kastuvus,jei buvo skirti resursai?Kaip girdejau druska isnaudota,bet gazuolis,gal dar neispilstytas iki galo,o traktorius turi…

Viktoras
Viktoras

Širvio gatvę „valo“ aukštas vyras ,t.y.nustomdo praejimą vos vos.Pora gartų su 3 draugais kažkokiu tai sniego pustuvu nuvalė,na o jau gatvių tai nevalo niekada ir ant važiuojamos dalies suverčia sniegą nuo šaligatvio.Be to atrodo jis ir visą miestą valo,matyt prisiėmęs daug valdų kad gautų daug pinigų,tik nėrs rezultato.

Nelson
Nelson

Verktiniai, imkit kastuvus ir i sestadieninia talka, naudinga ir sveika.

Rokiškietė
Rokiškietė

Kas atsako už sutarčių nevykdymą? ,,Mano aplinka“ akivaizdžiai neatlieka darbų. Mieli Rokiškio miesto vadovai, negi rinkimai svarbiau už darbus?

Tolikas
Tolikas

Rokiškio savivaldybės ar seniūnijos tarnautojai – TUŠČIA VIETA – 0

Miestiete.
Miestiete.

Reiktu verst pona seniuna is posto. Kam reikalingas nieko neveikiantis tik alga gaunantis.

Ledas
Ledas

As galvoju seniunui reike vieta uzleisti normaliam vadovui. Nes suras … nesusitvarko su savo miestu

Rokiškio gyventojas
Rokiškio gyventojas

Matau, seniūnas truputį logiką pametęs… Jei bobcat’u iš kiemo ištraukinėdamas automobilį dar ir ledus prastumi, tai esi kaltas, kad tą darai neturėdamas valymo sutarties su miestu. Rokiškyje šaligatvius prižiūri Rokiškio komunalininkas, o važiuojamąsias dalis „Mano aplinka“. Sutartys sudarytos, o darbai nevykdomi. Šaligatvius komunalininkas pravalo daug maž, na o važiuojamosios dalys – patylėsiu.

Rasa
Rasa

Apsunkina kelkraštyje palikti automobiliai…o pro kuri kelia įvažiuoja i baseino teritorija automobiliai? Nes tas kelias nenuvalomas…nejaugi sunku pravalyt? Greitu metu ko gero praskris oru!

Vairuotojas
Vairuotojas

Nuo kada kelias, gatvės su adresais yra daugiabučio kažkokios teritorijos? Pretendentai į merus gal išvalykite gatves, o tai neišeis atvažiuoti balsuoti.