A. Stanio nuotr.

Kaip pasakoja trasos savininkas Audrius Vaitiekūnas, tai kol kas didžiausias renginys šioje trasoje.

„Susirinko net dvidešimt dalyvių iš Vilniaus, Kėdainių, Panevėžio Kauno ir kitų miestų. Kiekvienas savo automobilių modelius galėjo naudoti netgi kelioms rungtims ir varžyboms. Sulaukėme ir daug žiūrovų, nors žvarbus vėjas kiek trukdė. Buvo smagu matyti daug naujų veidų. Teko girdėti kalbant, kad čia daugiau adrenalino nei „Samsonas Rally“. Tai mus džiugina. Manau, renginys pavyko. Surengėme keturias rungtis: lenktynės dviejose kategorijose (vaikai ir suaugę), traukos lenktynės, arba vadinamasis „dragas“, ir, kaip juokavome, pabaigai „dasimušti“ – šuolio į aukštį rungtis. Šuoliai buvo  įspūdingi, modelis pakildavo iki 5–6 metrų aukščio ir ten apsiversdavo, o į toli kai kurie nušoko net iki 15 metrų“, – pasakoja A. Vaitiekūnas.

Anot trasos šeimininko, kraštiečių, susižavėjusių šiuo hobiu, po truputį daugėja.

„Pernai trasoje važiuodavome tik dviese, o šiemet yra aktyvūs jau septyni kraštiečiai, iš kurių penki dalyvavo šiame renginyje. Vaikų grupėje pirmąja vietą laimėjo rokiškėnas Dovydas Narbutas, o suaugusiųjų grupėje – jo tėtis Ramūnas Narbutas. Suaugusiųjų grupėje antroji vieta atiteko rokiškėnui Vaidui Valotkai“, – džiaugiasi pašnekovas.

Anot A. Vaitiekūno renginio metu prasidėjo kalbos apie kitą renginį, tad spalio mėnesį dar turėtumėme sulaukti sezono uždarymo varžybų.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: