Šalia kapinių, aukštesnėje vietoje esantį savo sklypą daugiau nei prieš dvejus metus dovanojo Janina Jočienė. V. Bičiūnaitės nuotr.

Rajono savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Martyna Meilutė  informavo, kad atlikti sklypo kadastriniai matavimai, juos tikrina Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT). Jei nekils neaiškumų, toliau dokumentai bus teikiami Registrų centrui. Visi sklypo dokumentų ruošimo terminai priklauso nuo institucijų.

Tačiau kriauniškiams teks apsišarvuoti kantrybe, mat dar laukia nemažai darbų. Per dovanotąjį sklypą einantis bendro naudojimo keliukas jį skiria į dvi dalis. Viena jų užima apie 5, kita – apie 2 arus. Kriaunų seniūnas Arvydas Rudinskas pasakojo, kad įrengiant kapines teks keliuką nutiesti kitoje vietoje. Tam lėšų turės skirti rajono savivaldybė. Praėjusiais metais šis sklypas pradėtas sausinti. Šįmet sausinimo darbams pabaigti skirta 12 tūkst. eurų.

Primename, kad anksčiau kapines buvo numatyta praplėsti į kitą pusę, net buvo suprojektuotas sklypas, jis apsodintas eglutėmis. Tačiau jis kriauniškiams neįtiko, nes, pasak jų, yra pernelyg žemoje šlapioje vietoje, todėl laidojimui netinka. Tada gyventojai ir ėmė ieškoti kitų išeičių, o problemą išsprendė dovanotasis plotas. „Suprojektuotasis sklypas pernai irgi buvo nusausintas. Jis ir toliau išliks, niekur nedings“, – tikino seniūnas.

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
manau Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
manau
manau

laikas žemę naudoti pagal paskirtį..yra ir kitokių laidojimo būdų..nebedidinant kapinynų ,o kiek apleistų.kapaviečių.. būtina spręsti ,ką su jomis daryti ?