A. Stanio nuotr.

Įvairus asortimentas – kokybiškos paslaugos

Naujos degalinės statybos buvo vienas iš prioritetinių tikslų atsinaujinimo keliu žengiančiai įmonei. Siekiant patenkinti inovatyvių ir reiklių rokiškėnų lūkesčius, siekta jiems pristatyti naują ir puikią vietą. Šios degalinės statybai ir įrengimui lietuviško kapitalo įmonė „Viada“ skyrė daugiau nei 1,5 mln. eurų investicijų.

Bendras degalinės teritorijos plotas siekia 200 kv. m. Degalinėje lankytojai gali ne tik įsigyti degalų – čia siūloma daugybė kitų paslaugų.

  • Modernios kolonėlės. Sumontuotos modernios degalų pylimo kolonėlės.
  • Automatinė plovykla. Plovykloje galima nuplauti automobilį.
  • Priekabų nuoma. Dar viena siūloma paslauga – priekabų nuoma.
  • Perlo terminalas. Praplėstas paslaugų spektras – čia galima sumokėti mokesčius, išsigryninti pinigų, gauti paskolą.
  • Erdvi poilsio zona. Kelionės metu lankytojai gali atsikvėpti poilsio zonoje.
  • Skanus maistas. Siūloma paragauti vietoje gaminamų šviežių sumuštinių, salotų, keptų bandelių, dešrainių ir atsigaivinti glotnučių kokteiliu ar karštaisiais gėrimais.
  • Kokybiška kava. Kavos mėgėjams siūloma kokybiška kava, kurią galima gardinti įvairių rūšių sirupais. Pagalvota ir apie alergiškus žmonės, kurie gali „latte“ ir „cappuccino“ kava mėgautis su pienu be laktozės.
  • Bevielis internetas. „Viada LT“ degalinėje daug dėmesio skiriama išmaniosioms technologijoms – lankytojai gali pasinaudoti bevieliu nemokamu internetu.
  • „Viada“ programėlė išmaniajame telefone. Naudodamiesi „Viada“ programėle galima patogiai ir greitai sumokėti už degalus ir kitas įsigytas prekes ar paslaugas.
  • Yra galimybė įsigyti būtiniausių vaistų.

Patogu ir greita

Siekiant klientams suteikti dar daugiau patogumo ir pasiūlyti jų poreikius atitinkančią degalinę, buvo nuspręsta ne renovuoti senąją, o pastatyti naują. Naujoji degalinė atidaryta Panevėžio g. 5, tai – strategiškai patogesnė vieta, kurią sieks daugiau vietinių gyventojų bei miesto svečių.

„Viados“ atstovai ypatingą padėką išreiškia degalinės vadovei Rita Kirstukienei bei regiono vadovui Evaldui Kanapeckui už visokeriopą pagalbą, taip pat dėkoja visiems šios degalinės darbuotojams, kurių šiuo metu – net devyni. Taigi klientams laukti eilėse neteks, todėl visi kviečiami užsukti į naująją degalinę „Viada“ Rokiškyje.

Prie Dirdų

5
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
To 123123SmalsutisPažadaiMarius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Plovykla 20 dieną dirbo. Automobiliai, kurie stovi prie bordiuro, trukdo įvažiuoti į plovyklą, ten reikia geltonos linijos.

Pažadai
Pažadai

Kodėl tik 9 darbo vietos, žadėjo 17 😀

123
123

kirstukiene kirs is peties puse zmoniu paskui ji ismes kaip sunis

To 123
To 123

Na kodėl? Jei 50g su ja išlenksi, galėsi dirbt ilgai ir laimingai

Marius
Marius

Jau moderni plovykla nebedirbo sekmadieni ,spejo sugesti