blank

Nuo kovo mėn. fiksuota atvejų – 322

Šiuo metu gydoma – 220

Nauji atvejai – 20

Laikomi pasveikusiais – 97

Mirė – 5. Vienas asmuo mirė nuo COVID-19 infekcijos, keturi asmenys mirė nuo kitų lėtinių ligų, tačiau buvo užsikrėtę ir COVID-19 infekcija.

Židiniai – ugdymo įstaigos – Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijos pastatuose, esančiuose M. Romerio gatvėje, mokykla-darželis „Ąžuoliukas“, „Gimtasis Rokiškis“, „Sodra“, VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninė ir Rokiškio pagrindinė mokykla, daugybė šeiminių židinių. Didžiausias židinys rajone – Rokiškio rajono ligoninė.

2020 m. gruodžio 3 d. įsakymu Rokiškio rajono savivaldybės švietimo įstaigose, esant COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) išplitimo pavojui, įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas – ugdymo procesas įgyvendinamas nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu.

Svarbu: gavusieji teigiamą COVID-19 testo atsakymą privalo nedelsiant apie tai pranešti savo darbovietei, o vaikai – ugdymo įstaigoms.

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
petras pagrundziai
2020 10 gruodžio 18:05

dabar nebera kitos ligos negu corona, isipjovei pirsta ,nukrajavai,kaip raso,mire del kitu priezasciu, bet del skaiciaus ir korona prikabina.

Būk ramua
Būk ramua
2020 4 gruodžio 14:39

Rokiškio psichiatrijos ligoninėje dirba gydytojas infektologas.

Iš kaleimo
Iš kaleimo
2020 4 gruodžio 10:32

Mūsų rajono visos ligoninės neturi specialisto infekcijų kontrolei  arba šias pareigas formaliai eina -vyr. slaugytojos –administratorės. Psichiatrinėje ligoninėje, kurioje kasdien auga Covid infekcija, atseit šias pareiga eina vietoje nenusėdintis direktorius. Ligoninė tiesiogiai pavaldi SAM. Ligoninėje-kaleime nėra terapinio skyriaus, susirgusių niekur neišveši. Prisidirbo.

Nikė
Nikė
2020 6 gruodžio 11:21
Reply to  Iš kaleimo

Kaip gaila, kad komentatoriai apie covid 19 išmano kaip kiaulės apie debesis.Protingas žmogus supranta,kad tai pandemija ir pasaulio mastu.

Ietis
Ietis
2020 4 gruodžio 9:22

Kas yra pasveikęs? Gauni teigiamą testą, pabūni dvi savaites namuose ir tu jau pasveikęs. Gerai, jei sirgdamas jauti kažkokius simptomua. Tada pajauti kaip pasveiksti. O kaip pasveikti nuo besimptomio kovido?