blank

Nuo kovo mėn. fiksuota atvejų – 302

Šiuo metu gydoma – 205

Nauji atvejai – 27

Laikomi pasveikusiais – 92

Mirė – 5. Vienas asmuo mirė nuo COVID-19 infekcijos, keturi asmenys mirė nuo kitų lėtinių ligų, tačiau buvo užsikrėtę ir COVID-19 infekcija.

Židiniai – ugdymo įstaigos – Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijos pastatuose, esančiuose M. Romerio gatvėje, mokykla-darželis „Ąžuoliukas“, „Gimtasis Rokiškis“, daugybė šeiminių židinių, didžiausias židinys rajone – Rokiškio rajono ligoninė.

Naujausi židiniai – „Sodra“, VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninė ir Rokiškio pagrindinė mokykla.

Svarbu: gavusieji teigiamą COVID-19 testo atsakymą privalo nedelsiant apie tai pranešti savo darbovietei, o vaikai – ugdymo įstaigoms.

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Magde
Magde
2020 3 gruodžio 12:38

Taigi pusė jaunuolių šliaužioja gatvėmis be kaukių – juk niekas nemato ir nereaguoja. Ar yra Rokišky nors vienas nubaustas už tvarkos pažeidimus? Tikriausiai ne, argi nubausi nuotoliniu būdu 🙂 Tikrai betvarkė Rokišky.

jonas
jonas
2020 3 gruodžio 10:09

Kai šitaip kviečiama eglutės įžiebimui, tai bus tuoj nebe 27 o 270 susirgimų.

Asta
Asta
2020 3 gruodžio 14:21
Reply to  jonas

Eglutės įžiebimas bus transliuojamas tiesiogiai internetu. Visi kviečiami stebėti Facebook evente KALĖDOS ROKIŠKYJE 2020 tiesiogiai.

Iš ligoninės lovos
Iš ligoninės lovos
2020 3 gruodžio 9:58

Godumas . Vis maža. Lyg savų slaugos ligonių neužteko. Įsileido į ligoninę, kurioje per 100 slaugos lovų dar sergančius iš kitų rajonų su Covid infekcija, kad užsidirbtų papildomai iš ligonių kasų. Palaimino ir rajono valdžia. Dievo pirštas nubaudė ir patį laimintoją Godeliauską – liepė pradžioje tik saviizoliuotis. Kodėl tyli apkrėsti gydytojai ir personalas? Nejau taip saldu?Juk gali reikalauti kompensacijos už sužalotą sveikatą.Juk neaišku kokie bus ligos padariniai pasveikus.

neapataikėte
neapataikėte
2020 3 gruodžio 20:50

Apsirikote; ne meras , o SA ministras įsakė pervežti ligonius ten , kur yra gydytojų, laisvų vietų, kur yra tinkamos sąlygos Covid gydymui.
Beje pavasarinės pandemijos metu ligoniais dalinosi ne tik ligoninės , bet ir atskiros šalys. Pvz; Vokietija priėmė Šveicarijos ligonius ir t.t