blank

Nuo kovo mėn. fiksuota atvejų – 275

Šiuo metu gydoma – 184

Nauji atvejai – 27

Laikomi pasveikusiais – 86

Mirė – 5. Vienas asmuo mirė nuo COVID-19 infekcijos, keturi asmenys mirė nuo kitų lėtinių ligų, tačiau buvo užsikrėtę ir COVID-19 infekcija.

Židiniai – ugdymo įstaigos – Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijos pastatuose, esančiuose M. Romerio gatvėje, mokykla-darželis „Ąžuoliukas“, „Gimtasis Rokiškis“, daugybė šeiminių židinių, didžiausias židinys rajone – Rokiškio rajono ligoninė.

Naujausi židiniai – „Sodra“, VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninė ir Rokiškio pagrindinė mokykla.

Svarbu: gavusieji teigiamą COVID-19 testo atsakymą privalo nedelsiant apie tai pranešti savo darbovietei, o vaikai – ugdymo įstaigoms.

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Smalsutis
2020 2 gruodžio 11:37

Nežinau ar VšĮ Rokiškio PAPSC direktorė palaimino tokią tvarką, kad vieniems gydytojams užsiregistravęs pacientas gali paskambinti, kitam negali. Užsiregistravus reikia laukti kol paskambins gydytojas. Jei skambini gydytojui, nereaguoja ir neperskambina. Ar PAPSC yra numatyta vieninga pacientų aptarnavimo tvarka, ar kiekvienas gydytojas sukuria savo tvarkos aprašą?

Stop
Stop
2020 2 gruodžio 10:31

Laikas visiem suprasti .Saugai save , saugai artimuosius , pažįstamus, draugus. Būkim atsakingi.

Paulius
Paulius
2020 2 gruodžio 10:10

Šiuo metu gydoma – 184. Nauji atvejai – 27. Mirė – 5. Vienas asmuo mirė nuo COVID-19 infekcijos, keturi asmenys mirė nuo kitų lėtinių ligų, tačiau buvo užsikrėtę ir COVID-19 infekcija.Židiniai – ugdymo įstaigos – Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijos pastatuose, esančiuose M. Romerio gatvėje, mokykla-darželis „Ąžuoliukas“, „Gimtasis Rokiškis“, daugybė šeiminių židinių, didžiausias židinys rajone – Rokiškio rajono ligoninė. Naujausi židiniai – „Sodra“, VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninė ir Rokiškio pagrindinė mokykla. Esant tokiai situacijai, dar šį pirmadienį 16 val Rokiškio rajono tarybos nariai A.Vagonis, A.Čepulis ir koalicija „Už laisvę augti“ nuotoliniu būdu organizavo viešą pasitarimą su Rokiškio savivaldybės administracija, atsakinga už sveikatos organizavimą rajone –… Skaityti daugiau »

tarybos narys
tarybos narys
2020 2 gruodžio 14:08
Reply to  Paulius

Kur buvo paskelbta apie viešą pasitarimą? Ar buvo viešai prieinama nuoroda? Bučiau dalyvavęs…. tik deja.

dėkingas
dėkingas
2020 4 gruodžio 23:30
Reply to  Paulius

jei teisingai suprantu , dabar bus galima patekti pas visus gydytojus kada tik panorėsime , tikriausiai atpiginote vaistus ir nemokamai padalinsite vitaminus , kaip tą daro britai , kad sustiprintų žmonių imunitetą . Neabejoju , kad tiek diskutavę sustabdėte infekcijos plitimą ne tik rajone , bet ir Lietuvoje , o gal ir pasaulyje…Taigi lauksime ryškių pokyčių saugant mūsų sveikatą .