Naujojo bendruomenės pirkinio galimybes kriauniečiai aptarinėjo su UAB „Auto moto NG“ atstovais. Naujojo bendruomenės pirkinio galimybes kriauniečiai aptarinėjo su UAB „Auto moto NG“ atstovais. V. Bičiūnaitės nuotr.

Dėl įkainių dar spręs

Mikroautobusą Kriaunų kaimo bendruomenė įsigijo pagal projektą „Socialinės paslaugos Rokiškio rajono gyventojams“. Jame keleiviams skirtos aštuonios vietos. Iškėlus keletą sėdynių, gali vykti ir du neįgaliojo vežimėlyje sėdintys žmonės. Į vidų jiems patekti ir išvažiuoti nesudėtinga, nes atidarius galines duris išlankstoma metalinė rampa, kuria rieda vežimėlis, viduje jis stabiliai pritvirtinamas. Visgi be pagalbininkų neįgalieji čia neišsiverstų.

Projekto vadovė Stasė Idienė akcentavo, kad šis transportas skirtas ne tik Kriaunų seniūnijos, bet ir viso rajono gyventojams. Pirkinys kainavo 34 tūkst. 751 Eur. Keleiviams pavėžėjimo paslaugos taip pat kainuos. Kiek? „Kol kas negaliu pasakyti. Įkainių klausimą artimiausiu metu spręs bendruomenės taryba, tada viešinsime, į ką kreiptis užsakant autobusą ir kokie įkainiai“, – teigė S. Idienė. Pasak jos, mokestis priklausys nuo nuvažiuotų kilometrų. Iš surinktų lėšų teks išlaikyti autobusą ir vairuotoją. Iš pradžių prie vairo sės savanoriaujantis Povilas Turkevičius. Nuo šių metų IV ketvirčio autobusą vairuojančiam žmogui pagal projektą numatyta skirti 0,5 vairuotojo ir 0,5 ūkvedžio etato. „Galbūt atsiras ir tokių klientų, kuriems prireiks pagalbos namuose, todėl vairuotojas atliks ir ūkvedžio darbą“, – komentavo projekto vadovė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

6
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Nuomone0NG GroupFordOna Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nuomone0
Nuomone0

Manau, galvoju kad pasaka brangieji, bus kaip ir su plausto kainom, kai pakels kainas, tai maža nepasirodys. Nereikia kaimui tokio autobusiuko, nes jeigu reikia pigiau ir geriau yra kaimyno automašina. Visi neįgaliųjų organizacijos turi savo. Tipo vairuotaojas savonoris? ane? Puiku. Tai kodėl Stasė mokykloje nesavanoriauja? o sėdi ant trijų kedžių. Manau nenormalu yra. Ar dar ilgai pasakom tikėsim . Galvoju,kad tai eilinė Kriaunų pasaka. Tokia mano nuomonė.

Ford
Ford

Kodel G Rokiškio redakcija trina komentarus, kad už jį permoketa virš 10000eur kaip vertė su rampa Max 35 o čia ir perka ne iš oficialių atstovų o iš įmonės kurį verčiasi dėvėtų mašinų perpardavinėjimu.remontu. Kakadu jau pranešta lauksim TV reportažo.

Ford
Ford

100000 EUR on ne10000 pasitaisysiu

NG Group
NG Group

Atsakome jums kaip tiekėjai kurie automobilį pristatė Kriaunių bendruomei.
Labai gaila kad skleidžiate tikrovės neatitinkančius faktus,bet greičiausiai esate iš tų kurie nesugebate pasiūlyti nei kainos nei produkto.
Palyginimui pasakysiu jog kaina pasiūlyta ženkliai pigesnė nei tai gali pasiūlytį Ford atstovas.Jei norėtumėt pasidomėti panašių projektų kainomis,jas visada rasite čia:
http://www.cvpp.lt/index.php?option=com_vptpublic&Itemid=88&task=sutartys
Šiuo atveju sutaupyta 2000 eurų suma,lyginant ja su Lietuvos dilerių kainomis.Tiekėjas renkasi 20 kart didesnės rinkos teikiamus privalumus,automobilis Kriaunių bendruomenei pristatytas tiesiai iš Voketijos.

Ona
Ona

Nuostabus zmogiskumo pavizdys! Nors viena seniunija ATSIGREZE I ZMOGU! Visoje lietuvoje ‘akis bado’ valdanciuju viriausybes visuomenes abejingumas senstanciai visuomenei vienisiems zmonems neigaliesiems socialiai atskirtiems. EUROPA SPARCIAI SENSTA IR DAR SPARCIAU SENS ATEITYJE.

Nuomone0
Nuomone0

ponia Ona įtariu, kad Jūs tikriausiai mokinotės Kriaunų mokykoje.