blank
Ilzenbergo dvaro nuotr.

„Kukurūzų labirinto idėja kilo dar pernai, kadangi tai puiki pramoga ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Kartais gera trumpam pasiklysti, kad rastum teisingą kelią“, – sakė „Ilzenbergo dvaro“ direktorė Diana Jokimčienė.

Pasak D. Jokimčienės, nors vasaros karščiai ir pasvilino kukurūzus, nerūpestingai žengti į jį tikra atgaiva. Tai sezoninė pramoga ir labirintas turėtų veikti iki pat šalnų.

Šis nedidelis svaigus pasivaikščiojimas įvertintas 2 eurais, o paskutinį liepos savaitgalį atidarymo proga verta suskubti apsilankyti nemokamai. Visgi norint patekti į labirintą galios parko-muziejaus lankymo mokestis. Suaugusiems jis atsieis 7 eurus, moksleiviams ir senjojams – 5 eurus, o vaikai iki 6 metų gali lankytis nemokamai.

Pasak „Ilzenbego dvaro“ direktorės, šiemet tai ne vienintelė naujovė – laukiami ir iškylų mėgėjai – parke galima pasitiesti pledą ir paragauti čia pat pagamintų maisto produktų, ar, išliejus energiją labirinte, pasistiprinti „Dvaro grill“ restorane. O galbūt savaitgaliais norėsis sudalyvauti ir rengiamose degustacijose.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Rima
Rima
2021 28 liepos 18:11

Buvom nuvažiavę deja nebuvo labirinto, o ir krautuvele nedirbo, nieko nepese turejom grizti, kaina perdidele paziureti tik i dvara ir vistas

Ilzes kalnas
Ilzes kalnas
2021 29 liepos 0:40
Reply to  Rima

Jeigu netingėjote skaityti, krautuvėlė veikia nuo Tr iki Sk. Darbuotojai taip pat turi teisę į oficialų poilsį.