R. Skuodytės nuotr.

Iš pradžių planuota įkurti parduotuvę pilnesnių formų moterims ir pasiūlyti joms įvairų drabužių asortimentą. „Mūsų asortimentas patrauklus ir lieknoms moterims, jos prašo atvežti drabužių, todėl pirminį sumanymą teks koreguoti – parduotuvėje atsiras įvairių dydžių drabužių“, – sako R. Stankevičiūtė.

Parduotuvės steigėjos atsižvelgia ir į kitus klienčių pageidavimus dėl spalvų, drabužių stiliaus. „Esame naujokės šioje srityje, todėl tyrinėjame rinką, kalbamės su moterimis ir pagal jų lūkesčius koreguojame asortimentą. Daug klienčių pageidavo lininių suknelių, ryškių spalvų – visa tai jau rasite mūsų parduotuvėje“, – sako R. Stankevičiūtė.

Drabužių asortimentas atspindės sezoniškumą. Dabar moterims siūloma įvairiausių suknelių, laisvalaikio ir šventinių drabužių. „Jau taikomės į vasarą, galvojame apie laukiančias šventes – šimtadienio, paskutinį skambučio, išleistuves. Juk ne tik abiturientai puošiasi, šventinių drabužių reikia ir jų mamoms, mokytojoms. Jas ir kviečiame užsukti, tikrai turėsime ką pasiūlyti“, – komentuoja parduotuvės steigėjos.

Įgyvendinti svajonę dirbti sau, įsteigti parduotuvę moterims nesutrukdė gąsdinimai, esą Rokiškyje parduotuvių ir taip daug, o pirkėjų trūksta. Steigėjų nuomone, svarbu ką klientėms gali pasiūlyti. „Ieškome mums tinkamų tiekėjų, stengiamės surasti išskirtinių prekių, kokių kitur Rokiškyje nėra. Dauguma mūsų drabužių – turkiški. Geros ir patikrintos kokybės. Natūralių medžiagų – lino, šilko, medvilnės, viskozės. Aišku, yra ir sintetikos –kam ko reikia“, – sako R. Stankevičiūtė.

Asortimentas bus nuolat atnaujinamas. Yra planų ateityje siūlyti rankinių, delninių, įvairiausių aksesuarų.

Rasa SKUODYTĖ

Daugiau: sportinė apranga

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: